Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ti mennyiért adnátok el?...

Ti mennyiért adnátok el? Samsung galaxy s8 plus.

Figyelt kérdés

Egy kicsi led beeges van a telon jobb alul.

Adnek hozza UAG tokot + uv re kotos folia agaszto van rajta.


Szerintetek mennyit veszit az ertekebol a kis beeges miatt?


[link]



2019. márc. 31. 08:57
 1/6 anonim ***** válasza:
50 ezer körül.
2019. márc. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Most kajak küldtél egy képernyőképet? Ugye tudod, hogy nem látszik rajta a képernyő sérülése? :D
2019. márc. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezért nem veszek semmi elektronikát apróhírdetésen. XD
2019. márc. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Tényleg ezt elfelejtettem xd

Na de a lényeg az hogy ti mennyiert adnatok el

2019. márc. 31. 10:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel a kijelző cseréje egyáltalán nem olcsó, így 50-nél többre ne számíts. Én 30-ért tudtam eladni betört üveggel (makulátlan kijelzővel), és azt hallottam több helyről, hogy elég jó áron sikerült így is eladnom (hivatalos Samsung szervizben dolgozó ismerős is ezt mondta) úgy, hogy nem volt hozzá garanciapapír és a Jack-csatlakozó nem mindig akart működni (GSM-ből vettem használtan, de rájöttem, hogy nem érdemes használt telefont venni).
2019. márc. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1 mm es a beeges rajta
2019. márc. 31. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!