Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valami valami jó App?

Anonimuus8 kérdése:

Valami valami jó App?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Koltozes miatt 2 hetig nem lesz internetem mert addigra jonnek be kotni sajnos. Addig csak egy Iphone 7plus lesz nalam, tud valaki App storbol valami jo kis alkalmazast ami ajanlani tud hogy munka utan este elfoglaljam magam? 3GB mobil netem maradt erre a ket hetre szoval valami internet kimélő unalom üző kellene. Köszönöm előre is!


2019. márc. 31. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Valami kártyajáték vagy esetleg amivel mostanában nagyon sokat játszom, a Hay Day.
2019. márc. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél könyvet a bolhapiacon.
2019. márc. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én a képszerkesztős appokat szeretem, jó sok időt el is tudok tölteni a meglévő képeim szerkesztgetésével, semmi net nem kell hozzá.

Persze egy kis neted van azért... Én messengereznék, az se fogyasztja annyira a netet.

Még régebben voltak ilyen szókeresgélős játékaim, azok is lekötöttek.

Mondjuk így nehéz ajánlani, hogy nem tudom az érdeklődési köröd :/

2019. márc. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Clash Royale, esetleg Clash of Clans de az utóbbi több időt igényel. Ezek nekem bejöttek eddig, pedig nem vagyok nagy mobil játékos típus.
2019. márc. 31. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!