Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Karcoldni fog így nagyon a...

Karcoldni fog így nagyon a kamera?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó hogyha egy p20prot tok nélkül használnám ugye a kamera kicsit kiall a hatlaptol.

Igy havpl letaszem az asztalra nem fog karcoldoni illetve mivel eleg vékony nem fog meghajolni?

Eddig mindig volt rajta tok es olyan valaszat varnam aki tok nelkul hazsnalja


2019. márc. 31. 17:47
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
32%
2019. márc. 31. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
#1 szerintem diszgráfiás. Nem létezne, hogy ennyi elülés meg ragozási hiba legyen másképpen. De ebbe így láttatlanul nem kellene belekötni.
2019. márc. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen ebbe kell belekötni nagyokosok.

Mert veletek nem fordult még elő hogy valamit elgépeltetek.

De ha ennyi boldogság jut az életetekbe akkor örülök hogy örömöt okoztam nektek :)

2019. márc. 31. 18:19
 4/12 anonim ***** válasza:
33%

#2 vagyok. Én nem kötekedésből írtam amit írtam. Én is gyakran ütök el pár dolgot, de nem ilyen szinten. Van pár diszes ismerősöm akiket gyakran cikiztek, főleg az agyatlan barmok, mert azt hitték, hogy szimplán hülye és amiatt nem megy neki a matek vagy azért nem tud olvasni esetleg írni. Nekem fel se tünt az írásodban a hiba csak mikor jobban elolvastam. Mint mondtam van pár ilyen ismerősöm és már értelmes szavaknak látom amit írnak, ha valamit nagyon elírtak akkor kérdezek csak vissza.

De lásd be, hogy azért nem 1-2 kissebb elírásod volt és nem is olyan, hogy egybe vagy külön írjuk, hanem betű csere, ragozás, oda nem illő betű ("letaszem") kihagysz betűket. Számomra egyértelmű volt, hogy nem azért volt mert siettél vagy szimplán mellé nyomtál, esetleg auto javítás, hanen inkább az, hogy betegség folytán írsz így. Nincs ebbe semmi nevetséges, ez nem vicces. Az én gyerekem is lehet majd ilyen és ezt a vizsgálatok se mutatják ki csak később.

Szóval tényleg nem poénból írtam, nem akartalak szivatni sem.

2019. márc. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

De képzeld hogy sietségből írtam, az auto javítás ki van kapcsolva a telómon és nincs semmi betegségem.

Imádom ezt az oldalt mert kérdezek valamit és nem arra kapok választ amit kérdeztem hanem egyből megjelennek a nyelvtannácik.

2019. márc. 31. 18:53
 6/12 anonim ***** válasza:
56%

Lehet siket és nagyothalló is.

Volt ilyen fórumozó, aki azért írt furcsán, mert soha nem is hallotta az eredeti kiejtést és ez kihatott az írására is.

2019. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Igen, siket és vak is vagyok, most lebuktam :(
2019. márc. 31. 19:14
 8/12 anonim válasza:

Szerencsétlennek 4 vàlaszbol egyik sem a kérdésre válaszolt. :D

Kérdező: én is tok nélkül tartom a telóm ès semmi baja a kamerának. Azt nem garantálom hogy a tiednek sem lesz, de ez a tapasztalatom hogy nem lett baja.

2019. márc. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm azt az 1 normális választ
2019. márc. 31. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:

Ha lenne humorérzéked, a #6-ot már csak direkt a szívatás kedvéért írtam.

Mert nekem ilyen fejlett a humorom.

2019. márc. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!