Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Domino fix ben vagyok.4g...

Domino fix ben vagyok.4g Maratont szeretnék venni, amit nem enged a rendszer, pedig az egyenlegem több jóval, mégis ezt írja ki válaszként, miért?

Figyelt kérdés
Az előző hónapban az 1 gigás adatmennyiséget használtam, ezt simán meg tudtam venni, pedig akkor sem volt napi netem, vagy másmilyen. Akkor vajon, most miért nem engedi?

#maraton4g
2019. ápr. 4. 00:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Jó, de mit ír ki válaszként?
2019. ápr. 4. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
58%
Az ügyfélszolgálat mit válaszolt erre a kérdésedre amikor felhívtad őket?
2019. ápr. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt írja, hogy Nincs elegendő Domino egyenleged a szolgáltatás megrendeléséhez.Ez nem igaz, mert több, mint 1000 ft plussz van rajta.
2019. ápr. 4. 06:57
 4/8 A kérdező kommentje:
Úgy néz ki, hogy a 1777- en azonnal sikerült bekapcsoltatni a szolgáltatást, bár még az online felületen nem történt semmi.Egy kis fáziskésésben van a rendszer, pedig azt gondolná az ember, hogy online sokkal egyszerűbb, és gyorsabb is lenne.Hát, ma megint tanultunk valamit!!!!
2019. ápr. 4. 07:06
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor még tölts rá legalább 1500 ft-ot, akkor engedni fogja.
2019. ápr. 4. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat, a segítséget!
2019. ápr. 4. 07:07
 7/8 A kérdező kommentje:
Nem tettem rá plusz pénzt, telefonos megrendelésnél így is elfogadta, visszajelző sms-t is azonnal kaptam, és a net árát is rögtön levették. Megoldódott!!! Köszönöm
2019. ápr. 4. 07:12
 8/8 anonim ***** válasza:
A napokban nem működött a webes felület ezen része (két napja sehogy se engedte), az App erre jó + ügyfélszolgálat.
2019. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!