Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A billentyűzetem néha random...

A billentyűzetem néha random elkezd zenélni, mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Pár hete azt tapasztalom, hogy a telefonomon a billenytűzet néha elkezd egy random számot játszani mikor megnyitom. Egy személyre szabható billentyűzetet használok amit letöltöttem, de nem az alkalamzás a hibás, mert a többivel is ezt csinálja. Átvizsgáltattam a telefont hogy van-e valami vírus rajta ami ezt okozza, de semmit nem talált. Tapasztalt már ilyent valaki? Mi lehet a gond?

2019. ápr. 4. 16:06
 1/1 anonim válasza:
nekem volt ilyenem. ha tudod, állíst vissza a telefonodat gyári alapra. amit mondtál, abból arra következtetek, hogy a telefonod egy CPD vírussal van megfertőzve. ( nézz utána )
2019. ápr. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!