Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefonnak van jó...

Melyik telefonnak van jó beépített mikrofonja?

Figyelt kérdés
Fel ora youtubebozas utan se talaltam ilyen tesztet, pedig kamera tesztelgetessel meg tele van fosva. Csak engem erdekel, ha felveszek pl egy hangos koncertet az szepen szoljon?

2019. ápr. 4. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Rossz hírem van.

A beszédmikrofon (ahogyan a neve is utal rá) nem erre van kitalálva, így a koncertfelvétel összehasonlító tesztnek sem lenne sok értelme.

2019. ápr. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem a beszed mikrofon a lenyeg, hanem a video mikrofon. Ha jo a kep, elvarom hogy a hang is az legyen, foleg 300k kornyeken...

Ilyet pl valaki megvesz?? [link]

Es a mate20 pro e is botranyos. Az iphone xs kifejezetten jo, pedig annyira eddig ebben nem brilliroztak az iphonok sem. A samsung s szeria megint ugy tapasztaltam hogy jo ezen a teren.

Es igen, ez fogja eldonteni hogy melyik gyarto termekeert dobom ki egyket havi fizumat

2019. ápr. 4. 19:30
 3/6 anonim ***** válasza:

LG V40 például kimondottan jó mikrofonnal rendelkezik.

Érdemes olyan telefon után nézni ami audioban erős, bár nem sok ilyen van talán a HTC aktuális csúcsmodelljei és az LG V szériás telefonjai, esetleg ZTE Axon szériája bár azok eléggé kikoptak illetve a 7 sem mai darab már.

2019. ápr. 4. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Aha, szóval téged igazából nem a mikrofon érdekel konkrétan, hanem az audio jelfeldolgozás minősée.
2019. ápr. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 repulo ***** válasza:

Koncert telefonos hanggal?

Jézusom! :-(

2019. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De a mikrofon es az azt koveto jelfeldolgozas erdekel, vagyis igazabol csak a vegeredmeny, hogy amit keszitek videot jo legyen a hangja. A jo audios zenehallgatos telorol letettem, miutan az apple megszuntette a jacket. Inkabb vettem egy regebbi ipod classicot arra a celra, az legalabb meghajtja a fejhallgatokat is.. Sajnos nekem fontos dolgok mar nem szempontok. A hivaskori hangminosegrol mar nem is merek beszelni, valahogy egyik tesztben sem esik rola szo, pedog hatalmasak a kulonbsegek
2019. ápr. 4. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!