Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha nem javította meg 45 napig...

Szabó Jonatán Péter kérdése:

Ha nem javította meg 45 napig mit tehetk?

Figyelt kérdés
Vásároltam, tavaly az 1mobil.hu tól egy mobiltelefont, ami félévre rá elromlott. Bejelentettem, de másfél hónapig nem jött érte a futár cég. Közben a Békéltető Testülethez fordultam, de az eladó nem vette át az idézést, így csak ajánlást adott az eljárás végén. Erről sem vesz az eladó tudomást, bár most 4 hónap után elvinné javítani. Én a javításra már nem tartanák igényt, a bizalom, teljes hiánya, meg közben az idő is elment. Járt valaki már így a céggel? Van megoldás?

2019. ápr. 6. 18:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Tipikus GSM mentalitás, nem kell ezen meglepődni, ha kispóroltad a gyártói garanciát a vásárlásból.
2019. ápr. 6. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olcsón kellett telcsi, ez ezzel jár.
2019. ápr. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!