Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megeri megvenni az Iphone X-et?

Megeri megvenni az Iphone X-et?

Figyelt kérdés
3evre tervezek nagyjabol telefont venni es az erdekelne hogy eleg lesz a 3giga ram ennyi idore vagy inkabb vegyek egy xs-t a 4giga ram miatt?

2019. ápr. 8. 07:28
 1/8 citromfűlevél válasza:
Nekem xs-em van, de nekem a 4GB RAM sem elég😅. De megvagyok vele. 3GB nekem nem lenne elég. De ha nem játszol rajta, akkor lehet, hogy neked elég a 3GB RAM.
2019. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem igazan jatekra haszanalnam,inkabb messenger snap meg ilyesmi.Erre okes nem?:D
2019. ápr. 8. 08:06
 3/8 citromfűlevél válasza:
Igen erre szerintem elég
2019. ápr. 8. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
24%

Csevegni eleg egy 50 ezres telefon is...

Ár/értek arányban soha nem érte meg ajfont venni.

A telefon mögötti maffia ceget meg végképp nem eri meg tamogatni.

2019. ápr. 8. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%

Ha van pénze felső kategóriás telóra, akkor minek érje be valaki az 50k-s katyvasz telókkal?

Sosem értettem, az ilyen kommenteket, hogy elég az 50k-s teló is. Igen a felhasználók 90%-ának bőven elég lenne egy 50-60k-s teló, de ha nem kérdezte akkor nem kell ilyet ájanlgatni. Ha prestige-ből kell neki az a telefon, akkor abból.

Lehet itt álszenteskedni, de ha lenne pénzed, akkor biztos nem a kínai vackokat vennéd semmiből sem.

2019. ápr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#3-as koszi a valaszt.

#4-es lehet eleg lenne,de mivel macem van igy nem fogok venni androidos telot.Mellesleg nekem az Apple az a design ami bejon mint mac-be mint iphone-ba.

#5-os teljes mertekben egyetertek veled,bar en ugy vagyok,hogy az ilyen emberekre jobb ha rahagyod,ugy sem ertik meg.Meg amugy is ne tudd meg mennyi embertol kaptam meg hogy az iphone szar,aztan a nagyreszenek most Apple-s termekei vannak miota nekem is.Aki haszanalja az biztos nem all at andoridra vissza

szerintem(vannak kiveletelek persze).

2019. ápr. 8. 15:40
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha nem is kinai vackok, de kozepkategoria fole sosem mentem, hiaba volt penzem farokmeregetos prestige dolgokra.

Itt kulombozunk, en azokat az embereket nem tudom megerteni akik penzd dobnak ki a prestige miatt, mikozben egy olcsobb termek is boven eleg lenne az igenyeikre.

2019. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%

Akkor biztos az is hülye, aki audi-t vesz suzuki helyett, aki márkás ruhákban jár, aki globus májkrémet vesz az olcsó coop-os helyett. Mindenki hülye, aki nem a létminimumhoz szükséges legolcsóbb szarokat veszi mindenből. Mondhat bárki-bármit egy 50k-s telót sosem lesz olyan jó használni, mint egy felső kategóriást.

Istenem annyira idegesítőek ezek az emberek, akik tudják mi a jó a másiknak.

2019. ápr. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!