Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan mondják, hogy iphone 6s...

Sokan mondják, hogy iphone 6s telefonon a Tiktok alkalmazással nem lehet jó lassítást készíteni. (Nem az alap kamerai slow motion-ra gondolok). Ez igaz? Megéri megvenni? Ha nem akkor miért nem? Privát üzenetet is írhattok!

Figyelt kérdés
Ez igaz?
2019. jan. 19. 16:06
 1/4 anonim válasza:
Teljesen jól lassít❤️
2019. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én alapjaraton nem kedvelem az Apple termékeit. Nagyon tularazottak, kicsi aksival, kevés maggal, kevés rammal, bár egész jó össz képpel.

Ezt nem azért mondom, mert akkor Android fán vagyok. A Samsung sem szeretem. Hisz ott is kicsi aksi, kevés tárhely és egy Honor, Huawei telefon is tudja azt teljesíteni, vagy többet is azon az áron, mint ez. Pl most az IPhone 6s 100.000Ft környékén van.

1700mAhs aksival, ami hihetetlenül kevés, 15 megapixeles, ami tik tokhoz, vagy bármi máshoz is kevésnek bizonyul. 2 mag, 2 giga ram. Ami elég kevés alkalmazás nyitvatartasahoz keves. A 32 GB tárhely meg mára már keves.

Ezen az áron ott a p20 lite, ami meg olcsóbb is, ketszer akkora aksival, 3000mAh, és egy 2 és egy 16megapixeles kamerával ami jelentősen jobb. A 8 mag, 4 GB ram meg szuper a 64Gb tárhely hez. Vagy ott a Máté 20 lite. Ami mondjuk drágább. Honor 10 lite, Redmi note 6 vagy 7. Xiaomi pocophone. Ezek mind sokkal jobb telefonok, pedig ugyanazon az áron érhetőek el.


Persze nem akarlak lebeszélni. Tudom, hogy az IPhone elég menő a mai társadalomban. Pedig ne. OlyN jó készülék. Felnőtteknek eri meg leginkább, akik fel milla korul vesznek, pl IPhone xr vsgy xs. mik komolyabb telefonok. Letisztult processzorral

2019. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 stormbot2003 válasza:
A tiktok donti el hogy milyen telefont vesuel? :|
2019. jan. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
#3 én is ezt nézem :D. Amúgy kedves kérdező ezt a tini kategóriába kellett volna beírnod. Megéri megvenni ha nem jó a tiktok nevetséges. Jó neked ahoz a szar alkalmazáshoz egy 20k-s androidos teló is :D.
2019. jan. 31. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!