Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Keresek aximum 60. 000Ft...

KexKeksz kérdése:

Keresek aximum 60. 000Ft értékben szeretnék mobiltelefont vásárolni. Használt/ új mind1 Segitetek?

Figyelt kérdés

Külön megkotesem nincsen, írjatok nyugodtan használtat vagy újat mind2 érdekel.

Illetve saját tapasztalatokat is szivesen várok.

Illetve az ilyen Xiaomi meg tarsaival kerlek kimeljetek. Tudom, hogy ár-érték arányban azok nagyon megerik, de kicsit mindig tartottam tőlük (Arra használom mintbegy átlag 18 éves kamasz srác)

Elore is köszönöm :)

18/F



2019. ápr. 8. 16:32
 1/4 szántóvető ***** válasza:
redmi 7.az engem nem érdekel hogy mitől tartasz,azt te is elismered hogy ezek a márkák megérik.annyi a hibája hogy micro usb van rajta.használt levedlett telót miért vennél?
2019. ápr. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vegyél azt amit akarsz. Komolyan ha az a teló ami jó lenne neked ennyiért nem kell akkor miért ajánljunk olyat amit nem racionális ?
2019. ápr. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenki fujjog az Iphonera, de nekem évek óta ilyen telóm van és imádom. Nem fagyott le, nem tűntek az adataim hirtelen és biztonságosan menti az adatokat.

Ennyiért Vaterán kapsz is S6-ost már: [link]


Ha nem bírod, még a Huawei is egész jó, fele enyniért: [link]

2019. ápr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Eustock, itt nézz szét.
2019. ápr. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!