Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes lenne Samsung J7...

Érdemes lenne Samsung J7 (2017) mobiltelefont vásárolni?

Figyelt kérdés

Jelenlegi telefonom már elég koros, nem cserélném le, de kevés a memória benne. Az elmúlt 5 év során rengeteg program frissítés volt, ami mára jó sok helyen belassította.

Elinte gondolkodtam csúcskészülékekben, lévén a mostani is az volt, de végül letettem róla. Nem szeretnék olyan nagyon sok pénzt telefonra költeni.

Hardver elég meggyőző, kézben jó érzést keltett fogni, viszont pár dolog kérdéses számomra.

Az egyik, hogy a processzor órajele elég kevésnek tűnik.

Valakinek van ilyen telefonja?

A7 azt hiszem némileg jobb lenne, de az még plusz 15-20 ezer, inkább annyiért vennék egy normális fülhallgatót, mert behalt a régim.


Bármilyen tanácsot nagyon szívesen fogadnék!


3gb ram csak elég lesz egy 3-4 évig.

4gb ram az legolcsóbban Huawei-ben lenne, vagy egy használt S7-ben. Használtat nem vennék, előző eset meg kiesik, nem akarok annyi pénzt telefonra költeni most.


2017. nov. 18. 21:48
 1/4 anonim ***** válasza:

LG Q6, Honor 8, 6X, Moto G5 plus, Lenovo P2

Ezeket is érdemes lenne megnézni. Árban is hasonlóak.

2017. nov. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Inkább vegyél egy A5 2017-et és tényleg nem lesz gondod egy ideig ha már mindenképp Samsung a cél. A J széria nem egy bajnok színvonal.

És az A5 vízmentes is.


[link]

2017. nov. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Amúgy mi a probléma a J szériával?

6S-ben is gondolkodtam, de az aksi kicsi benne, az új rendszerrel meg állítólag lassult. 7-es már sok, nem akarok annyit adni egy mobilért.

2017. nov. 18. 23:36
 4/4 A kérdező kommentje:
Gorilla Glass üveg, notifikációs led azért hiányzik mindegyik Samsung telefonról most, az S8 kivételével kb. Ez az always on display megy most ezerrel. Lehet szkeptikus vagyok, de arra jó, hogy beégjen a mobil, ha használod ezt a funkciót.
2017. nov. 18. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!