Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a veményetek a Nokia 2.1...

Schreiber Ferenc kérdése:

Mi a veményetek a Nokia 2.1 Telefonról?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 10. 13:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vennék olyan Nokia telefont.
2019. ápr. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem éri meg az árát
2019. ápr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Minden Nokia rossz?
2019. ápr. 11. 00:34
 4/7 A kérdező kommentje:
A nokia hogyan engedheti ezt meg magának?
2019. ápr. 11. 00:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden Nokia rossz, pl. a 7 Plus, az jóra sikerült (csak vicces, hogy az ez évi, 7.1-hez képest is, sokkal jobb).

A Nokia 2.1 árhoz közeli a Xiaomi Redmi 6A és a Meizu M6, amik eléggé jól sikerült telefonok. Ha választanom kéne, inkább az utóbbi mellett döntenék.

Hogy engedheti meg magának? Egyszerűen: Nokia (de ez már az új Nokia, ami Androidot használ és így próbál újra telefonokat gyártani).

2019. ápr. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
A Nokia 2.1 sajnos nem éri meg, de attól még jó telefon. Jelenleg a Nokia 5.1 Plus a legjobb választás. Szinte olcsóbb, mint egy Xiaomi vagy társai, én most vettem egyet és eddig nem bántam meg.
2019. ápr. 15. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Edigital-ban ez a telefon 33 ezer, míg pl. egy Meizu M6 Note 3/32 GB 40 ezer, ami a frissítéseket leszámítva (sajnos abban a Meizu-k tényleg nem jeleskednek) magasan veri ezt a Nokiá-t. Szóval, én inkább az utóbbit venném, bajod nem lenne vele egy darabig, ugyanis az olcsóbb kategóriában a Meizu a jobb márkák között van!
2019. ápr. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!