Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Okosóra iphone mellé, viszonylag újat, mennyiért érdemes venni?

Az érdekelne, hogy 2018-2019-es szériából mennyi az lélektani határ ami felett már nem érdemes ilyen kütyüre költeni. Főleg sportolásra, kalória számolásra, egészsègügyi funkciói miatt keresek normális szolid áron elérhető terméket.

max 120-130 ezret adnék ki ilyen kütyüért...

Keress kérdéseket hasonló témákban: okosóra, iPhone, Garmin, sport, egészség, funkció, okos, mobil, elektronika

ápr. 12. 11:41  Privát üzenet  

A válasz
Nem tudom, mennyi idős a Watch Series 3, de iPhone mellé nem fogsz jobbat találni szerintem, és bőven benne van a keretedben.

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 12. 16:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Bluetothos billentyűzetet honnan érdemes rendelni/venni? Hol van viszonylag nagy választék plusz jo ár-erték arany szerintetek? Kicsit el vagyok veszve.
Telekom szolgáltatónál, feltöltő kártyás telefonra milyen a legjobb viszonylag olcsó kategóriájú mobilnet? Mit érdemes venni?
Nyíregyházán milyen fajta független mobiltelefon boltok vannak, amik viszonylag megbízhatóak, és érdemes ott venni telefont?
Érdemes Iphone 4 8gb-t venni? Pár osztálytársamnak van iphoneja de nem ilyen, viszont nekem nincs annyi pénzem hogy mondjuk iphone 5 vegyek és kapni sem kapnék ennek meg még...
Hol érdemes (viszonylag olcsó) mobilokat venni?
Honor 8-as készülékből melyiket érdemes megvenni? Vagy tudnátok olyan samsung mobiltelefont ajánlani ami nem annyira drága (50-60ezer) és viszonylag jó, hosszú időre?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!