Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SEgítséget kérek! Huawei P20...

NJanó2 kérdése:

SEgítséget kérek! Huawei P20 Lite telefonom van és ha sms érkezik, se emlékeztetőt nem kapok a kijelzőn, se hang jelzést. Hol kell erről beállítani valamit?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 13:24
 1/5 anonim válasza:
Nekem nem huaweiem van, de valószínüleg a beállítások, értesítéseknél, vagy akörül. Remélem tudtam segíteni
2019. ápr. 14. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem 20-asom van, de nézz körül a beállítások- alkalmazások, értesítések, és azon belül is értesítések kezelése.
2019. ápr. 15. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Tényleg az üzeneteknél ki volt kapcsolva az értesítés. De nem én kapcsoltam ki. :O Most már bekapcsoltam.
2019. ápr. 16. 10:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Amikor belakod a telefont, érdemes szinte minden beállítást átnézni. A gyártó a maga elgondolása szerint kezeli a beállításokat. Van, amit bekapcsol, van, amit nem. A többi a te dolgod, hogy a magad kedvére állítgasd.
2019. ápr. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, de az aki kikapcsolaja az sms üzeneteiről az értesítést? Ha zaklató akkor letiltom a számát, ha épp a hang zavaró akkor a telefon hangját tiltom. Na mindegy még nem találkoztam olyan telefon alapbeállítással hogy ne kapjak értesítést az sms-ről. Köszi
2019. ápr. 17. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!