Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei p20 pro, vízben csinalt...

Huawei p20 pro, vízben csinaltam képeket, a hang elromlott?

Figyelt kérdés

Elvileg amikor vásároltam azt mondták vízálló.Neten tele van olyan videókkal ahogy a víz alatt csinálnak képeket,videókat. A hang halk lett benne,és ''recseg'' .


Akkor ez ennyi volt? A garancia errel szól?

Válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 28. 18:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, hagyni kell kiszáradni a hangszóró burkolatot, és a mikrofont is, semmiképp ne terheld a hangszórót addig.
2018. júl. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok, egyébként olyan, hogy "vízálló mobil" nem létezik, esetleg vízhatlan.

Általában a gyártók nem vállalnak rá garanciát, ez csak egy biztonsági fícsőr. Persze sokaknak nem ázik be, de a másik fele meg szidja a mobilt ez miatt. Holott a kisbetűs résznél le van írva, hogy saját felelősségre.


Sony volt az okos mobilpiacon elsők között, akik vezették be ezt a fícsőrt, évekkel ezelőtt, de náluk is sok botrány volt.

Én egy Z2-vel rendelkeztem, az elég jól bírta, sokat használtam víz alatt, ellenben sokaknak meg nem. Eléggé szerencsejáték.

2018. júl. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Végül rendbe jött :)
2018. júl. 29. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!