Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Nektek sem megy a telefonon, számítógépen az internet, wi-fi?

Lehet világvége van! 😂💪🏼 Se a közösségi oldal nem tölt be se semmi. Nemcsak wi-fi el, hanem nettel sem. Vodafone és UPC szolgáltató...

Keress kérdéseket hasonló témákban: telefon, számítógép, közösség, Facebook, Messenger, Instagram, net, internet, Wi-Fi, hálózat

ápr. 14. 13:50  Privát üzenet  

A válaszok
de, nekünk megy

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont ápr. 14. 13:52 Privát üzenet
Ja, nekünk se, mi is a levegőbe írkálunk bluetoothon keresztül... <facepalm>

A válasz 50%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont ápr. 14. 13:53 Privát üzenet
A szimpla oldalakat betölti, habár lassan. Messenger, facebook egyáltalán nem megy.

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 80%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont ápr. 14. 13:53 Privát üzenet
Nekem is alig tölt be vmit,még mobilnettel is rossz

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont ápr. 14. 13:57 Privát üzenet
Nem az internet/wifi ment el, hanem csak a Facebook szolgáltatásai álltak le. Annak a "világa" durván be lehet szűkülve, akinek az Internet fogalma a közösségi oldalakig terjed, és ha az leáll akkor vége a világnak.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 87%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont ápr. 14. 14:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Na es most jönnek a beszűkült agyú elhiszem, ha látom emberek 😁 Más kérdés , hogy viccből írtam , de mindegy ...

# 6/6Időpont ápr. 14. 21:38 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Számitógépen laptopon stb megy az internet wifiről?
Google Play-ből számítógépen keresztül rá tudok tenni a telefonra egy alkalmazást?
Ha a számítógépen rámegyek a Google Play-re és onnan töltök/telepítek valamit a telefonra és a telefon nem wifi kapcsolatban van, a telefon akkor is generál adatforgalmat? Tehát...
Túl sok megadási minta kísérletem volt (ZTE Blade), nekem telefonnal nincs internet kapcsolatom, wifi, adatforgalom kikapcsolva, és nem hajlandó elfogadni a bejelentkezésem...
Hol tudom megnézni a számítógépen a jelszót ami szükséges a Wi-Fi hez?
Hol találom meg a wifi kódot a számítógépen?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!