Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Használt iPhone 5S készüléket...

Használt iPhone 5S készüléket 15000 forintért megéri még megvásárolni 2019-ben?

Figyelt kérdés
Mindennapi használatra, fő mobiltelefonként. A tulaj tokot is adna hozzá ingyen.
2019. ápr. 14. 18:30
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Nem. Ha az akksi tropa, akkor csak szívsz vele.
2019. ápr. 14. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ha jó,akkor megéri bár kicsi a kijelzője de te tudod én jobban preferálom a 6 ot
2019. ápr. 14. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az ára miatt nagyon vonzó ajánlat meg úgy tudom az iPhone telefonok több év után sem avulnak el annyira, mint a többi márka készülékei, habár nem tudom ez mennyire igaz. Viszonylag jó állapotúnak, sérülésmentesnek látszik ez. A mostani telefonomhoz képest szinte minden más jobb, szóval ilyen képernyőméret meg hasonlók nem nagyon érdekelnek jelenleg :D
2019. ápr. 14. 19:27
 4/8 anonim ***** válasza:
50%

Azert kerul csak 15 ezerbe, mert igenis elavult telefon.

A 7-es a minimum ha Ajfont akarsz.

2019. ápr. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ios12 óta egy darab szar az akksi üzemideje. 4g-s mobilnettel 2 óra alatt csontra letudod meríteni. Onnan tudom, hogy nekem is ilyen telóm van.

55-70k között van már hasznalt 6s és Se is, én azokat ajánlom inkább.

2019. ápr. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akkor a gyorsaságával is gondok vannak, lehetnek? Ismerőstől veszem, azért is ennyi az ára, eddig nem panaszkodott rá, de az előző kommentek után, lehet tényleg nem éri meg annyira, nem tudom...
2019. ápr. 15. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Veszel hozzá egy powerbankot és akkor okés.

Gyorsaságra nem rossz. Nem fogsz padlót fogni tőle, de elég kulturált a felhasználása.

2019. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ingyen oké , de pénzért már nem vennék
2019. ápr. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!