Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone: Bluetooth billentyűzet...

IPhone: Bluetooth billentyűzet angolra vált Messenger esetén, miért?

Figyelt kérdés

Bárhol máshol írok szöveget (Viber, SMS, stb) mindig tudok írni magyarul, belépek Messenger-be, írni szeretnék valakinek és angolra vált a billentyűzet, nem tudok magyar ékezeteket írni...

Telefonon lévő billentyűzet nem csinálja, csak a Bluetooth billentyűzet... Mivel telefon állítja át, mondja meg neki hogy milyen ékezetes legyen ezért a telefonnal lehet valami valószínűleg, magyar billentyűzeten kívül én más billentyűzetet nem vettem fel, nem adtam hozzá.

Mi lehet ez, mi és miért okozhatja e jelenséget?



2019. ápr. 15. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Messenger app honnan van? melyik storeból? hu? usa?


Valszeg területi beállításokkal lehet valami ami megborítja...

2019. ápr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Magyar App Store, másikba sosem regisztráltam, alkalmazást se próbáltam letölteni onnan.
2019. ápr. 16. 06:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!