Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Messengerben miért nem tudom...

KoRn III kérdése:

Messengerben miért nem tudom használni a fizikai billentyűzetemen (usb-s bill) az entert?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenovo tab 2 a7-et használok, egy egész jó kis készülék. Múlt héten rendeltem hozzá egy típussal megegyező billentyűzetet, ami tökéletesen működik. Egyedül néhány alkalmazásban nem tudom használni üzenetküldéskor az entert. Ilyenkor egy csak egy sorral lejjebb dob, nem küldi el. Egyik haverom szerint ez azért van mert angol a billentyűzet, és csak valamit le kell nyomni hozzá. Hát én mindent végig próbáltam már szinte :D de nem jó. Beállításokban is próbáltam angolként hozzáadni, de ez sem oldotta meg a problémát.


Ha valakinek van valami ötlete, vagy már rájött miért, légyszi írja meg válaszban! :)



2017. márc. 11. 23:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!