Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 8-at vagy 8 plust még...

Iphone 8-at vagy 8 plust még érdemes venni most, vagy várjam meg, hogy ősszel kijön az új?

Figyelt kérdés

Az X-ek nekem túl nagyok, plusz gomb sincs rajtuk. De mondjuk azokra még sokáig van frissítés.


De lehet megvárom a 9-et.


2019. ápr. 16. 13:51
 1/6 repulo ***** válasza:
Lehet hogy arra elég sokat fogsz várni, mert a cég az X-et a bemutatón folyamatosan "ten"-ként emlegette. :-)
2019. ápr. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az XS Max ami tetszik... Az XR gagyi.
2019. ápr. 16. 16:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha az X túl nagy akkor miért akarsz 8 plust?? Az sokkal nagyobb mint az X/XS (ami amúgy marginálusan nagyobb mint a sima 8), sőt ugyanakkora mint az XS max.


Én nem vennék most semmilyen iPhonet a helyedben, a konkurencia bármelyik ársávban sokkal többet kínál (üzemidő, kamera, tartozékok, tudás) 100 ezerrel olcsóbban.

2019. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Soha többet Huawei. Bolt régebben iPadem és imádtam, a zelefon se lehet rosszabb.


Én inkább arra lennék kiváncsi, hogy meddig várható frissítések ezekre, illetve tud-e annyit a 9, hogy érdemes legyen aut megvárni és nem a 8-at megvásárolni.

2019. ápr. 16. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:

nincs kilenc ahh kihagyták nem lesz ez van X széria van ami lehet tíz is de nem kilenc kérlek whaaa.

Amúgy az x,xs pont kézbe illő,kerekített és kicsi mindkettő,kemény 2-3 milivel nagyobb a nyolcnál így ez nem okozhat gondot. A gesztus vezérlés pedig androidon és ios-en is egy álom számomra így a gomb hiánya nem vészes szerintem. Ez évbe semmit se tudunk előre mi jelenik meg,de várható (NEM BIZTOS) egy SE2 ami tipikus olcsó pici kategória,én azt várnám meg,mert embertelen jó lenne.

2019. ápr. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Morzsi007 ***** válasza:
45%

Méretben az XR, meg a plus-os modellek nagyobbak, mint a 8, a többi nagyjából egyforma. Én is az SE2-t igénylem, a legjobb Telefon lenne összeségében.

Ha nem akarsz a telefonnal villogni, akkor vegyél 8-at. 4 évig még biztos frissítheted. X, XS ezek drágák, de nem csak az apple, hanem a többi konkurens zászlóshajója is pofátlanul drága.

2019. máj. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!