Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

SIM kártya letiltása Android 8.1-en?

Előbbi telómon 5-ös verzió volt, ott a SIM beállításoknál egy sima kapcsolóval lehetett tiltani, illetve engedélyezni a kártyát. A 8.1-esen nem találom ezt a funkciót. Valaki esetleg tudja?

Köszi

Keress kérdéseket hasonló témákban: Android, SIM

ápr. 18. 13:42  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan tudom beállítani azt, hogy a telefon automatikusan az sd kártyára mentse le a letöltött alkalmazásokat?
Huawei P8 Lite készülékemen SD kártyára mozgattam az alkalmazásokat. Ha frissíti a Google Play akkor vissza kerülnek a Belső Tárhelyre. Miért? A telefonon gyári Android 6. 0 van.
Új telefon, nulla tárhellyel?
Hogyan tudok belső memóriát törölni telefonról?
Okostelefon tárhely probléma. Mi lehet erre a megoldás?
Mit tegyek, ha elvesztettem a telefonomat?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!