Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Okostelefon tárhely probléma....

Okostelefon tárhely probléma. Mi lehet erre a megoldás?

Figyelt kérdés

Megpróbálom érthetően elmagyarázni:


Nem tudok már semmilyen alkalmazást frissíteni az okostelefonomon, mert azt írja hogy kevés a belső tárhely. A mai naptól pl. már a Messengert sem tudom használni (több mint 200 napja nem tudtam frissíteni, de eddig legalább még engedte használni), nem engedi megnyitni az üzeneteket hanem frissítésre kényszerít, de nem tudok frissíteni mert nincs belső helyem. Ördögi kör.


A helyzet az hogy gyakorlatilag SEMMI nincs a telefonomon. Ami van (zene, film, fotók, videók, akármik) azok MIND az SD-kártyán vannak. A telefonon alkalmazás alig van, név szerint van egy Facebook, egy Messenger (amit most már nem tudok használni), egy YouTube, egy Instagram, egy Google kereső, egy Wikipédia app, egy menetrend alkalmazás, egy videolejátszó, egy tisztítóprogram meg egy szókereső és ennyi. Nem hinném hogy ezek 100%-ra lefoglalják a belső tárhelyet. Mikor a telefont megvettem, anno 3 és fél éve sokkal több minden volt rajta, volt vagy 10 féle játék, több lejátszó, Google Earth meg fene tudja, na ezek most már mind hiányoznak, ennek ellenére akkor engedett mindent frissíteni, most meg már semmit.


Valaki tud erre megoldást? Mi lehet a gond és hogyan lehetne kiküszöbölni?



2018. okt. 16. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Értelmes készüléket kéne venni.
2018. okt. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Csinálj egy gyári vissza állitást, meg fog javulni. Lesz tárhelyed.
2018. okt. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha visszaállítást csinálok akkor az mindent töröl? Mert pl. az üzeneteim, kapcsolataim, mentett állásaim a szókeresőben ilyeneket nem akarnám hogy törlődjenek.
2018. okt. 16. 14:07
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Azta. A "telefon" alig működik, de a szaros játék adatai fontosak. Micsoda értékrend...
2018. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

2. vagyok, de a 4.-nek is igaza van , minek pontozod le.

Úgyse tudsz játszani vele, majd letöltöd újra.

2018. okt. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Miért ne tudnék játszani? Ti valamit félreértettetek. Nem arról van szó hogy semmi nem működik a telefonomon, hanem hogy nem lehet alkalmazásokat frissíteni. A Messenger azért nem működik mert a nyomorék készítői nem hagyják hogy a régebbi verziót használjam hanem kényszerítenek rá hogy frissítsem az újat. A többi alkalmazással nincs probléma, használni tudom őket.
2018. okt. 16. 17:13
 7/15 anonim ***** válasza:
Akkor azt csinálsz amit jónak látsz.
2018. okt. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Akkor mi a túrót kérdeztél? A telefonod majd beledöglik abba, hogy nem tud frissíteni, amikor mindenki más már frissít. Te a frissítés lényegét nem érted.
2018. okt. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
De értem a frissítés lényegét, el kell cseszni azt ami eddig jól működött. Mert nekem aztán rohadt sok szükségem van az új emojikra meg a Messenger-történetekre... Csupán kommunikálni akarnék az ismerőseimmel de ezek szerint ezt is csak PC-n tehetem meg innentől mert a mobilon már nincs elég belső tárhely, ami azt se tudom micsoda így nem is tudom felszabadítani. De ahelyett hogy akkor használhatnám a régi verziót, ami tökéletesen működött, nem, azt letiltják, és erőszakkal frissítsek az új vackukra. Nagyjából ennyi. Szerintem ti nem értitek a kérdést vagy én nem tudom.
2018. okt. 16. 19:15
 10/15 anonim ***** válasza:
Lementesz, amit tudsz a mem. kártyára, szinkronizálod a kontaktokat a gugliba (ha nincs beállítva) Sms-eket, híváslistát a remek SMS Backup+ appal lehet menteni és visszaállítani, a fejlesztő megérdemli az adakozást. Aztán tolod a hard resetet. Vagy ha ennyire padló, akkor próbálj ki pár pucoló appot (bár a korrekt SD Maidon kívül általában ellenjavaltak ezek) Persze a szokásos kérdés, hogy miért az összeomlás határán kezd érdekelni az adataid biztonsága :))
2018. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!