Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Dominósoknak hogy működik a...

Dominósoknak hogy működik a mobilnet?

Figyelt kérdés

Nem fizettem külön, mégis használható, mennyi a max. adat, amit elhasználhatok?

A telefon feltöltésével a felhasználható adatmennyiség is növekszik?


2019. ápr. 19. 14:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Dominósként bármikor használhatod a mobilnetet. Napi 10 mb/ ~190 ft. Ezt a feltöltött egyenlegedből vonja le, amint használod a mobilnetet.


A másik opció, hogy a dominóközponton keresztül választasz egy kiegészítő csomagot. X mb/ x ft. Ez változik a vásárolt mennyiségtől függően. Szintén a feltöltött egyenlegből vonja le.


Ezeket addig használhatod amíg le nem fogy a mennyiség, de újra aktiválhatod bármikor.


Van továbbá olyan feltöltős csomag is, ahol havi díjat kell fizetni a feltöltött egyenlegből persze és tartalmaz x mennyiségű adatforgalmat és persze ebben az esetben a hívás/sms díja is változik.



Ezeket a lehetőségeket választhatod.


Ha most úgy van neted, hogy semmi ilyesmit nem igényeltél:

Pár hónapja én is kaptam 5 gigát és 25 percet ajándék. Erről kaptam smst is anno.

Lehetséges, hogy nálad is ilyesmi áll fenn.

Van a tmobilnak egy alkalmazása, amit ha letöltesz telefonra láthatod, hogy mennyi a leforgalmazható adatmennyiséged. Érdemes használni.

2019. ápr. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nekem nem vontak le belőle, az lehet?


És ha elfogy a keret, akkor ezek szerint nem használhatom tovább, tehát nincs olyan, hogy utólag behajtanak rajtam x összeget?


Az alkalmazás letölthető apk-ként is valahonnan?

2019. ápr. 19. 15:01
 3/3 anonim ***** válasza:

Dominónál nem utólag hajtják be. Mindig előre vonja a feltöltött keretből.


A play áruházban keresd a telekom alkalmazást.



Milyen dominócsomagban vagy egyébként? Annak is van több verziója. Lehet alapból van benne bizonyos keret.

Mióta vagy dominós? Ha most vásároltál kártyát, lehet hogy ajándékba kaptál rá adatmennyiséget.

2019. ápr. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!