Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés

Melyiket válasszam az alábbi 5 telefon közül?

-Microsoft Nokia Lumia 535.

-Microsoft Nokia Lumia 550.

-Microsoft Nokia Lumia 610.

-Microsoft Nokia Lumia 625.

-Microsoft Nokia Lumia 630.

Kérlek ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról. Most is az van, és szeretem. (530). Nekem nem kell sok alkalmazás rá. Egyedül a WhatsAppot szeretném letölteni. Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy nincs rá alkalmazás, rossz a Windows, rosszak ezek a telefonok stb...

Ez az 5 telefon közül melyik a legjobb?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!

Keress kérdéseket hasonló témákban: Microsoft, Nokia, Nokia Lumia, Microsoft Nokia Lumia, Windows Phone

ápr. 19. 17:45  Privát üzenet  

A válaszok
Árukereső..

A válasz 45%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/8Időpont ápr. 19. 17:50 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Már összehasonlítottam az 5 készüléket. De személyes tapasztalatokat is várok.

# 2/8Időpont ápr. 19. 17:54 Privát üzenet
Inkább xiaomi ajánlok elavultak Microsoft telefonjai.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont ápr. 19. 19:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Direkt odaírtam, hogy: "Kérlek ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról".

# 4/8Időpont ápr. 19. 19:14 Privát üzenet
Ezek kozul az 550 a legjobb. Egyebkent megkerdezhetem, hogy miert 4-6 eves telefonok kozott nezelodsz?

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont ápr. 19. 23:14 Privát üzenet
Te nem vagy normális ilyen elavult telefonokat veszel nyenge hardvere nem is kapható ezek.

A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont ápr. 20. 09:29 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó, mert te normális vagy? Tudsz olvasni? Odaírtam szépen, és normális hangnemben, hogy ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról! Vagy olvasni luxus? Kaphatóak használtan...

# 7/8Időpont ápr. 20. 10:51 Privát üzenet
Rejtvényjáték 728x90
A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló. Végre, nagyon szépen köszönöm az értelmes és normális választ! Igen, persze. Mint írtam, nekem jelenleg is egy Microsoft Nokia Lumia 530 készülékem van, és imádom. Nekem egyedül 1 alkalmazás kell rá, a WhatsApp. Nagyon szeretem a Windows Phonet, hamar megtanultam kezelni, mert a számítógépemen is Windows rendszer van.

Azért kellene az alábbi 5 telefon közül választanom, mert elromlott az egyik Dual Simes telefonom az 530 előtt, és kellene még egy telefon, mert 2 kártyám van.

Akkor az 550 lesz.

# 8/8Időpont ápr. 20. 10:59 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Melyik színt válasszam az LG G6-ból?
Melyiket válasszam Samsung S9+, vagy Huawei Mate 20 Lite telefont?
Melyik telefont válasszam?
A nagyobb tárhelyet vagy nagyobb akkut válasszam szerintetek?
Melyik telefont válasszam?
Melyik telefont válasszam Huawei P Smart vagy Xiaomi Mi A2 Liteot? Mind2 8 magos 3/32 es . De a huaweinek 3,6 GHZVEL nagyobb az órajele! Tudom ez egyértelműnek tűnik de egy...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!