Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyiket válasszam az alábbi...

Melyiket válasszam az alábbi 5 telefon közül?

Figyelt kérdés

-Microsoft Nokia Lumia 535.

-Microsoft Nokia Lumia 550.

-Microsoft Nokia Lumia 610.

-Microsoft Nokia Lumia 625.

-Microsoft Nokia Lumia 630.


Kérlek ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról. Most is az van, és szeretem. (530). Nekem nem kell sok alkalmazás rá. Egyedül a WhatsAppot szeretném letölteni. Kérlek ne írjatok olyanokat, hogy nincs rá alkalmazás, rossz a Windows, rosszak ezek a telefonok stb...

Ez az 5 telefon közül melyik a legjobb?

Előre is köszönöm szépen a segítséget!



2019. ápr. 19. 17:45
 1/8 anonim ***** válasza:
35%
Árukereső..
2019. ápr. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Már összehasonlítottam az 5 készüléket. De személyes tapasztalatokat is várok.
2019. ápr. 19. 17:54
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Inkább xiaomi ajánlok elavultak Microsoft telefonjai.
2019. ápr. 19. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Direkt odaírtam, hogy: "Kérlek ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról".
2019. ápr. 19. 19:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezek kozul az 550 a legjobb. Egyebkent megkerdezhetem, hogy miert 4-6 eves telefonok kozott nezelodsz?
2019. ápr. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális ilyen elavult telefonokat veszel nyenge hardvere nem is kapható ezek.
2019. ápr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, mert te normális vagy? Tudsz olvasni? Odaírtam szépen, és normális hangnemben, hogy ne beszéljetek le a Windows Phone telefonokról! Vagy olvasni luxus? Kaphatóak használtan...
2019. ápr. 20. 10:51
 8/8 A kérdező kommentje:

5-ös válaszoló. Végre, nagyon szépen köszönöm az értelmes és normális választ! Igen, persze. Mint írtam, nekem jelenleg is egy Microsoft Nokia Lumia 530 készülékem van, és imádom. Nekem egyedül 1 alkalmazás kell rá, a WhatsApp. Nagyon szeretem a Windows Phonet, hamar megtanultam kezelni, mert a számítógépemen is Windows rendszer van.


Azért kellene az alábbi 5 telefon közül választanom, mert elromlott az egyik Dual Simes telefonom az 530 előtt, és kellene még egy telefon, mert 2 kártyám van.

Akkor az 550 lesz.

2019. ápr. 20. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!