Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung J5, folyton leáll az...

Samsung J5, folyton leáll az sms küldő alkalmazásom. A telefonom 1,5 hetes. Nem tudom, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Samsung J5öm van, másfél hete kaptam.

Kb. 3-4 napja áll fent a probléma, hogy az sms küldő alkalmazás folyton leáll.


Nem tudom mi lehet a baj, mit ronthattam el.


Ez egy biztosító által cserélt telefon, újonnan kaptam 1,5 hete.

Maga az alkalmazás jelzi ki a hibaüzenetet:

"az Üzenetküldő alkalmazás állandóan leáll".


Olyankor áll le, amikor sortörés miatt a következő sorba kerülne a mondatom, vagy ha "üzenetküldésre" nyomok.


Mi lehet a baj?

Frissíteni kéne?

Megnéztem, a legfrissebb verzió (alkalmazás) van rajta... így nem hiszem h frissítés a baj.


Kikapcsolni majd bekapcsolni is próbáltam a telót, nem javult a helyzet.


Szerintetek?


25/l



2019. ápr. 20. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Melyik J5? Elég sok Samu J5 van, 2016,2017, stb...


Általában ilyesmin egy gyári visszaállítás segít.

Nálam a billentyűzet nem műkodött, ugyanezt a hibaüzenetet kaptam. Nyomtam egy gyári visszaállítást azóta működik.

2019. ápr. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nekem Sony volt ilyen megvétel után 1 héttel. Visszavittem szervízbe, azóta jó, de szerintem csak egy szoftvert frissítettek rajta.

Amúgy le tudsz tölteni más sms alkalmazást a play-ről, ha nem akarsz gyári visszaállítást és mindent visszaállítani, rakosgatni a telóra.

2019. ápr. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!