Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okostelefont vennétek,...

Milyen okostelefont vennétek, ha csak 50000 forintotok volna rá? Xiaomit leszámítva?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 12:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

A Xiaomi-n kívül létezik más is, ami ebben az árkategóriában megéri, például az alábbi:


[link]

2019. ápr. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
70%

Xiaomi és Meizu. Ezen két gyártó termékein kívül, aligha van jó ár/érték arányú készülék és nem tudom én sem, hogy a kérdezőnek mi a gondja lehet vele.

Az is lehet, hogy ez egy Troll kérdés.

2019. ápr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
Lehet, hogy az a baja vele, hogy kínai. Legalábbis nekem csak ez az egyetlen aggályom a Xiaomi-val.
2019. ápr. 26. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#13: A Huawei is full kínai, mégis a második legnépszerűbb márka a Samsung után.

Nomeg kb minden kínában készül.

2019. ápr. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

"Xiaomi és Meizu. Ezen két gyártó termékein kívül, aligha van jó ár/érték arányú készülék"


Mi a helyzet az OnePlussal?

2019. ápr. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Akkor ebben az árban nem sok választási lehetősége lesz, ha nem szeretne kínai telefont! A Meizu is kínai, de ettől függetlenül jó, saját tapasztalatból mondom. Túl kellene már lépni ezen a sztereotípián, hogy ami kínai, az csak rossz lehet! Ha viszont végképp nem kell kínai telefon, körbe lehet nézni a Hardverapró-n, nagyon jó használt telefonokat lehet kapni ennyiért, ami nem kínai!


(Bocsánat a szóismétléséért, de ezt nem tudtam másképp megfogalmazni!)

2019. ápr. 26. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Ennyiből vagy veszel egy pár hónapos xiaomit, vagy egy jópár éves, használt, elavult, bármilyen más márkájú telót.
2019. máj. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!