Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az érdekelne hogy ha pl a...

Az érdekelne hogy ha pl a smartshopban vennék Xiaomi redmi note 7et az ugyanolyann mintha a Lurdy házban venném a hivatalos boltjukból?

Figyelt kérdés

Nem szoktam vásárolni neten de komoly árkülönbségek vannak az arukereso. hu különböző ajánlatai között és gyakorlatilag minimális a különbség a telefon 64 és 128 gbs verziója között.

Vett már valaki ilyet? Van valaki aki már vett ilyet? Érdekelne milyen fotókat tud készíteni este.



2019. ápr. 24. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

valaki biztos vett ilyent...


A túl nagy árcsökkentés gyanús!

Vagy valami szürkeimportos cucc

vagy refurbised, tehát nem új, csak felújított a termék

2019. ápr. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az emlitett bolt megbízható boltnak van jelölve bár nem tudom mi alapján
2019. ápr. 24. 17:26
 3/5 anonim ***** válasza:

Itt érdemes elolvasni az üzlet szöveges értékeléseit:

[link]

Csak 69% adott 5 csillagot. Szerintem ez egy webáruháznál nagyon gyenge.

Sajnos én is tőlük rendeltem mielőtt ezeket elolvastam. Sok termék nincs készleten, lassan szerzik be, soká szállítják ki. Én is már egy hete várok egy termékre. Telefont nem veszik fel, online ügyfélszolgálatuk nem elérhető. Ez egy garanciális ügyintézésnél nagy szívás lehet.

Inkább adj a telefonért 1-2 ezerrel többet, rendeld máshonnan, és két nap múlva megkapod, és nyugodtan alszol utána is. Én is tervezem, hogy lemondom a rendelést, és normális üzletből rendelem meg inkább.

Attól nem kell tartanod, hogy nem új, vagy hibás termék. 14 napig elállhatsz, ha nem felel meg a termék.

2019. ápr. 26. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nincs negatív tapasztalatom a smart shoppal kapcsolatban. Igaz én nem rendeltem, hanem személyesen érdeklődtem, van e nekik redmi note 7 és volt nekik amit hirdettek fekete, de amit igazán akartam kék is. Az ügyfélszolgálatos telefonszám hívása pénzbe kerül és nekem se vették fel, de személyesen nem volt semmi probléma. Nyilván ha valaki az ország egészen más részében él nem nézi meg személyesen, de aki tudja nézze meg, sok minden van nekik xiaomi termékből is kiállítva. Sok olyan, ami a xiaomi márka boltban nincs. Előtte megnézném egy másik boltot is ahol pár nap várakozási idő után lehetett volna megvenni a telefont és több ezerrel drágábban, szóval nekem ebben az esetben jó a véleményem róla. Nekem nem is kell, hogy túlragozzák a dolgokat és nen szeretem ha próbálnak valamit rámsózni (negatív kommentként olvastam róluk hogy jem nagyon ajánlottak valamihez kiegészítőt). Egyszerűen utána lehet olvasni a kiegészítőknek, nekem nem probléma ha nem ajánlatnak, akartam még üvegvédőt venni az is volt nekik készleten. Anélkül gorilla glass is ha van rajta szerintem nagy bátorság kell hogy elkezdje az ember használni.
2019. máj. 24. 08:32
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem nincs negatív tapasztalatom a smart shoppal kapcsolatban. Igaz én nem rendeltem, hanem személyesen érdeklődtem, van e nekik Redmi note 7 és volt nekik,

amit hirdettek fekete, de amit igazán akartam kék is. Az ügyfélszolgálatos telefonszám hívása pénzbe kerül és nekem se vették fel, de személyesen nem volt semmi probléma. Nyilván ha valaki az ország egészen más részében él nem nézi meg személyesen, de aki tudja nézze meg, mert sok minden van nekik xiaomi termékből is kiállítva. Sok olyan, ami a xiaomi márka boltban nincs. Előtte megnéztem egy másik boltot is ahol pár nap várakozási idő után lehetett volna megvenni a telefont és több ezerrel drágábban, szóval nekem ebben az esetben jó a véleményem róla. Nekem nem is kell, hogy túlragozzák a dolgokat és nem szeretem ha próbálnak valamit rámsózni (negatív kommentként olvastam róluk hogy nem nagyon ajánlottak valamihez kiegészítőt). Egyszerűen utána lehet olvasni a kiegészítőknek, nekem nem probléma ha nem ajánlgatnak, akartam még üvegvédőt venni az is volt nekik készleten. Anélkül gorilla glass is ha van rajta szerintem nagy bátorság kell hogy elkezdje az ember használni.

2019. máj. 24. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!