Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek milyen lesz a...

Szerintetek milyen lesz a szeptemberben kiadott új iPhone?

Figyelt kérdés

Szeptemberi keynote-n milyen "újítással" várható majd az új készülék.... már persze ha fognak tudni bele tenni újítást...


Érdemes megvárni vajon?

6s plusomat cserélném le. 1-2 hibája már van, pl a wazetől 3p után kifagy és forró a hátulja... Akksi tavaly volt benne cserélve...



2019. ápr. 24. 16:03
 1/8 repulo ***** válasza:
75%

Hogy milyen lesz?

Drága.

2019. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azon már nem lepődünk meg. Engem inkább a hardver érdekelne majd>
2019. ápr. 24. 16:09
 3/8 anonim ***** válasza:
Biztos jó lesz remélem nem 3GB ramot tesznek bele mint az iphone xs maxba
2019. ápr. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt én is remélem h legalább kap 6GB RAM-ot, esetleg gorilla glass... bár azt kétlem
2019. ápr. 24. 16:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Az XS Max-ban már 4GB RAM van.
2019. ápr. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

"wazetől 3p után kifagy és forró a hátulja"


megdöglött a waze valamiért. Nekem is csinálta már.

töröld le és telepítsd újra (a waze-t)


amúgy meg nehéz dolga lesz az applenek.

10 éve ájfonozok, de már jobban tetszenek az endroidos telefonok.

utolérték és elkerülték az applet... sajnos....

2019. ápr. 24. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:
74%
Nézd megb hogy az Androidos csúcskészülékeknél mik voltak az újdonságok 2-3 éve. Azok közül lehet válogatni...
2019. ápr. 25. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Igen igen, az XS az már alakul, ezért is vagyok kíváncsi h szeptemberben mi lesz.


Sajnos a telót újra is raktam (nem bizt. mentésből) minden letöröltem meg a wazet is, és az sem oldotta meg =/

Nekem 3 éve van meg a 6S, és ez volt az első almás telóm, és nagyon megszerettem, de ezek az elmebeteg árak... Androidtól tartok kissé... volt nem 1, és 2 év után mindegyiknek belassult maga az egész rendszere, itt meg az ios-nél ilyen eddig sose volt, ellenben van más... persze semmi sem tökéletes. Régen más volt ez a piac, most már kezdenek kissé lemaradni, én ezt érzem.


Az sem rossz ötlet h régebbi androidosat venni. Mondjuk a csúcskategória soha semmiből nem volt olcsó.

2019. ápr. 25. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!