Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az új SIM-kártyám nem...

Ha az új SIM-kártyám nem aktiválódott még 24 óra elteltével sem, jelentheti-e ez azt, hogy átálltak az új SIM-kártyán keresztül a telefonom lehallgatására?

Figyelt kérdés
Ugyanis előfizetéses a telefonom és az ügyintéző azt mondta, hogy 20 perc elteltével aktiválódni fog az új kártya, de max. 24 óra áll rendelkezésre, de ez nem történt meg. A mobilhálózat nem volt elérhető. Az új SIM-kártyát azért vettem, mert esélyes volt, hogy a munkáltatóm lehallgatja a telefonom, úgy gondoltam így nagyobb biztonságban leszek, ha lesz egy új kártyám, a telefonomat már a közelmúltban lecseréltem. Szerintetek kell-e aggódnom a fenti történések miatt?

2019. ápr. 25. 04:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Aggasztó, de más szempontból.
2019. ápr. 25. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a mentális állapotod miatt kellene agggodnod.
2019. ápr. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha belegondolsz: ha valakit le akarnak hallgatni, akkkor "nem hibáznak", mert az feltűnő lenne... Nem tudom miként működik ez, de biztosan máshogy mint ahogy laikusok képzelik. Másrészt pedig munkáltatódnak biztos hogy nincs ilyen jogköre hogy megtehesse hacsak nem olyan helyen dolgozol...
2019. ápr. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem. Csak rossz a sim kártya. Menj vissza.
2019. ápr. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A telefont újraindítottad...?
2019. ápr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne használj semmilyen elektronikus eszközt, ha ilyenektől félsz. A SIM kártyának pedig semmi köze a lehallgatáshoz. A szolgáltató le tud hallgatni a központban, a munkáltatód be tudja poloskázni a telefonodat például. Egyiknek sincs köze a SIM kártyához.
2019. ápr. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Wadmalac ***** válasza:

ISIS terrorista vagy?

Drogdíler?


Egyik sem?

Akkor nem hallgatnak le.

Még a rendőrség is csak bírósági engedéllyel teheti meg.


A főnököd meg (hacsak nem az FBI-nál, CIA-nál dolgozol) főleg nem.

2019. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!