Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Teljesen tönkrement a memoriak...

Teljesen tönkrement a memoriakartyam, vagy meg van remeny?

Figyelt kérdés
Az összes memoriakartyarol ramentettem egyre az adatokat(4 GB),persze azokrol letoroltem.A pasim pedig bosszubol,mert meg az elozo kapcsolatombol is voltak rajta kepek egyszeruen "kettetorte" ill. elhajlitotta.A kartyaolvasoba ha berakom neha neha felvillan a lampa,de nem tolti be az adatokat rola.Meg lehet valahogyan menteni,vagy elveszett minden? Segitsetek,mert nekem ezek emlekek voltak... `(
2008. nov. 11. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet próbálkozni vele, attól függ mi és mennyire sérült meg. De kell valaki akinek van elektronikai ismerete és gyakorlata. Ki sszerencsével csak az USB csatlakozó törött ki a panelból, ilyet már javítottam és azóta is működik, csak a gumi burkolatot kellett szétvágni és kibontani belőle az elektronikát és így a burkolatnak annyi lett.

Ha gondolog írjál privát e-mailt.

2008. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Hintalow ***** válasza:

Öhm... az előző válaszoló valamit félreértett, memóriakártyának nincsen usb csatlakozója, és nem kártyaolvasóba dugják.

A kérdezőt sajnos el kell, hogy keserítsem, ha sd, vagy hasonló szabványú memóriakártya volt, akkor azt senki nem fogja újra használhatóvá tenni neked. Ezek a kis elektronikák olyan egyszerűek, mint a faék, semmit nem lehet javítani rajtuk. (láttam filmet ilyen gyárból, kb úgy ömlenek le a futószalagról egy bazinagy kosárba, mint a homok vagy a sóder.)

És egy kéretlen magánvélemény:

A barátod tipikus "észjátékos" lehet, ha ily módon erőből akar mindent megoldani. Szerintem cseréld emberibbre.

2008. nov. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat,igen SD kartya (volt) . Mar sajat magamat is hibaztattam,hogy miert nem csinaltam rola cd-re masolatot, de azt hiszem mar mindegy ... `((
2008. nov. 12. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!