Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem tesz rosszat neki?

Nem tesz rosszat neki?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy nem tesz-e rosszat az akksinak az, ha néha 60% körül teszem fel töltõre. Azért nem merítem Le mert ha hazaérek feltöltöm és csak 30-40%-ot merül le, de másnap egész napot épphogy vagy nem bírja ki

2019. ápr. 25. 20:22
 1/5 anonim válasza:
Hát ez nem igazán tesz jót annyira az aksinak, egyszer csináld azt hogy csumira le meríted és utána kb 15orat töltöd. Így lehetséges hogy tovább fogja bírni a telefonod.
2019. ápr. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Úr isten...

Kedves kérdező, nem ezek az aksik már úgy vannak tervezve, hogy igazából mindegy hogyan töltöd. Bár az a legjobb ha 40-80% között van a telefonod.

Na amit az #1-es válaszoló írt, az egy hatalmas baromság, azzal hogy 15 órát töltöd nem segít semmit, inkább csak cseszi el az aksit. Ha 2 óra alatt tölt fel 100 ra, és te 2 órát töltöd ugyan annyit fog bírni mintha 102 órát töltenéd. Ha elérés az aksi max áramkapacitását, akkor már a jó égér se fog tovább tölteni :D.

2019. ápr. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a mostani akksik nem szeretik ha lemerülnek teljesen

természetesen néha-néha meg kell csinálni

de az nem gond, sőt pont jó ha 60%on teszed töltőre

2019. ápr. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én is olvastam valahol hogy az a legjobb ha 40-80% között tartom, én 30 és 90 között tartom, mert sokat használom nap közben és 40% nekem nem lenne elég egész napra
2019. ápr. 26. 07:09
 5/5 A kérdező kommentje:
..... ja és havonta lemerítem 0%-ra és feltöltöm 100-ra....elvileg az is jó neki
2019. ápr. 26. 07:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!