Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone X telefonról mi a...

Iphone X telefonról mi a véleményetek? (+néhány kérdés) Vagy esetleg Galaxy S8?

Figyelt kérdés

Eddig mindig androidot (Xiaomi) használtam, és szeretem, nincs vele semmi baj.


Viszont most úgy néz ki fogok kapni egy ilyen cégeset.

Illetve Iphone X és Galaxy S8 amit kérni lehet.

A Galaxy egy olcsóbb választás, mivel céges, az ár majdnem mindegy, viszont ha eltöröm, elhagyom, tönkreteszem, akkor értelemszerűen felelős vagyok érte, tehát nem is teljesen mindegy.


Az Iphone X-en működnek a Google szolgáltatások? Főleg a Maps, utcakép és társai? Milyen böngésző van rá? Chrome-t lehet tenni rá?

Viber, messenger, facebook megy rajta?


Bluetooth headsetekkel ugyan úgy kompatibilis?


Windows laptopokkal kompatibilis? Fájlátvitel, stb


Docx, xlsx-et olvassa?

Microsoft Office program van rá?


Androidos telefonokkal hogy kommunikál?

Úgy tudom bluetoothon nem. Egyéb módon?


Akku hogyan bírja?


Szerintetek összességében melyik éri meg jobban?


2019. ápr. 28. 12:27
 1/2 A kérdező kommentje:
Az Androidhoz képest miről kell lemondanom és mit kapok cserébe?
2019. ápr. 28. 12:36
 2/2 anonim ***** válasza:

Le kell mondanod néhány testreszabhatóságról és a custom romokról. File-okat sem tudsz rá másolni közvetlenül, csak Dropbox, icloud vagy GoogleDrive segítségével.

Cserébe kapod 4-5 évig a legfrissebb oprendszert, ezzel együtt a stabil működést.

Minden másban ugyanaz, mint az android, ugyanúgy van rá minden népszerű program, headsetek is ugyanúgy működnek.

2019. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!