Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Honor 10 lite vs Huawei mate...

Honor 10 lite vs Huawei mate 10 pro?

Figyelt kérdés
Üdv, új telefont szeretnék vásárolni, árkategóriában 70-80.000 lenne a plafon. Ezt a két készüléket néztem. Elméletileg a mate 10 pro többet tud, én viszont mégis a honor felé hajlok mondván hogy újabb telefon, újabb android rendszer van rajta... Ti mit javasoltok?

2019. ápr. 30. 09:59
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem huawei. Mert még így is jobb telefonnak tartom, hogy régebbi.(már van frissítés rá, úgyhogy ez nem sokáig probléma) Az android verzió frissítése után sem lassul be a teló, ez miatt ne aggódj. A pro teló az pro teló. Láttam mate 10 liteot (tudom, hogy te honorra gondoltál) és prot is, és azért nem mindegy! Szinte mindenben jobb a pro (kamera, gyorsaság stb) Vagy ha mindenképpen honor, akkor várd meg, míg olcsóbb lesz, és belefér a keretbe a pro verziója is.
2019. ápr. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!