Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tehetnék, ha nagyon...

Mit tehetnék, ha nagyon gyorsan lemerül az iphone 6-om, használat nélkül is?

Figyelt kérdés
Úgy kaptam a telefont és egy éjszaka alatt 80%-ról kikapcsolásig lemerült, úgy hogy semmit nem használtam. Azóta kicseréltettem az aksiját, de továbbra is gyorsan merül, pedig a beállításokban az akkumulátor kapacitásánál a maximális kapacitást 100%-nak írja. Van bármi ötletetek, hogy mit tudnék tenni?

2019. ápr. 30. 14:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Kene csinalni rajta egy gyari resetet.
2019. ápr. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Kirészletezve, alkalmazásokra lebontva is mutatja abban a menüben, hogy mely alkalmazás mennyit fogyaszt, így se lett meg esetleg melyik csinálja?
2019. ápr. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Visszaállítottam a gyári beállításokat, de sajnos most is gyorsan merül még, anélkül hogy használnám. Egy másik kérdésnél olvastam, hogy az alaplap alkoholos megtisztítása megoldhatná a problémát, de nem tudom ez valóban így van-e..
2019. máj. 1. 15:54
 4/7 A kérdező kommentje:
Annyi még hogy a Touch ID, ami még nem működik rajta. Bár nem hiszem, hogy ez okozná a problémát.
2019. máj. 2. 17:23
 5/7 anonim ***** válasza:
A touch id altalaban akkor nem mukodik, ha csereltek valamit (elolapot vagy alaplapot). A telo val'szeg hibas volt mar amikor megkaptad.
2019. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És akkor nem is lehet mit tenni a telefonnal? Mert a Touch ID még nem is zavarna, hogy nem jó, csak ne merülne le ilyen gyorsan.
2019. máj. 4. 14:49
 7/7 A kérdező kommentje:
Sajnos az alaplappal volt valami gond vagy ilyesmi, így nem érdemes megcsináltatni.
2019. jún. 2. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!