Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen gyakran cserélték...

Milyen gyakran cserélték telefont?

Figyelt kérdés
Enyém másfél éves alsó - közép kategóriás, de gondolkodok, hogy tárhely, gyorsaság miatt váltok. Korai ez?

2019. febr. 25. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem korai lenne. Én csak akkor cserélek telefont ha az előző elromlik. Jelenleg 4 éves telefonom van, és tökéletesen megfelel.
2019. febr. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
66%
Milyen telefonod van?
2019. febr. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Az előző előttit durván 5 évig használtam, ami utána volt azt kb 3 évig. A mostani még nincs egy éves.
2019. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:
100%
1,5-2 év, pont azért mert eladom 10-15e ft-ért. Illetve megpótolom 50e Ft-al és megint lesz egy gyors telefonom. :)
2019. febr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Változó.

De addig használok egy telefont, amig tönkre nem megy teljesen.

2019. febr. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Azért azt tegyük hozzá, hogy az itt eddig hozzászólók azért cserélnek ilyen ritkán telefont, mert nincs pénzük rá.
2019. febr. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
2 évente, vagy ha tönkremegy, akkor hamarabb. Most direkt kicsit többet költöttem telefonra (85ezer ft,egyébként kb 40ért vettem eddig), hogy tovább tudjam majd használni, ne legyen elavult 2 év múlva.
2019. febr. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

6-os. Ez nem teljesen igaz.

Én pl leszrom a mobilt. Amire használom arra egy több éves középkategóriás telefon is bőven elég.

Akinek az az igénye, hogy a legújabb modellel villogjon, az cserélheti félévente.

Aki munkára használja, annak se biztos, hogy elég a közép kategória.


Én hiába vennék évente új csúcs mobilt, nem tudnám kihasználni. Akkor pedig miért vegyek? Azért mert zsebből ki tudnám fizetni, értelme nem lenne.

Parkolhatnak bele akármilyen processzort, akármennyi ramot meg hű de jó kamerákat, a laptopomat és a fényképezőgépemet sose fogja megközelíteni.


(Ha lenne olyan telefon ami futtatná az általam megvasarolt és használt programokat és a telefont rá lehetne "kötni" monitorra/tvre, akkor én is vennék csúcs telefont.)

2019. febr. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
kivel?
2019. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor cserélem le, ha elromlik benne valami és nem éri meg javítani, szóval évekig használok egy mobilt.
2019. febr. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!