Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehallgatják a telfonomat,...

Lehallgatják a telfonomat, mit tudok tenni, nem használom, nem hívok róla?

Figyelt kérdés

Nyomozás folyik ellenem, megfigyeknek, nem hagyhatom el az országot.


Tuti, hogy erre is ráálltak, esetleg pint ez alapján mérnek be...


Nem követtem el semmit, be fog igazolódni...


Hagyjam itthon bekapcsolva és ne telefonáljak róla?


2019. ápr. 30. 17:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha biztos vagy a lehallgatásban, akkor viselkedj úgy, mint egy rendes ember és használd a telefont is úgy. Bár én nem vetném meg a dezinformálást sem :)
2019. ápr. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

1000 %


Eddig is így használtam...

2019. ápr. 30. 19:45
 13/16 anonim ***** válasza:
Ha nem követtél el semmit akkor mitől félsz? Sosem értettem ezt. Én úgy vagyok vele, hogy hallgassák le a telefonomat nyugodtan ugysem találnak semmit. Ha meg nem tiszta a lelki ismereted és van félni valód akkor meg jogos a lehallgatás, csak a dolgukat végzik.
2019. ápr. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Max. egyszer véletlenül rossz embernek írtam sms-t. Ennyi a hatalmas bűnöm eddig.


Ja, hogy nekem nincsenek semmi személyiségi jogaim, vagy bármi. A migránsoknak bezzeg... Veled bármit megtehetnek. Nem Viktorozok, de azok szabadon utazhatnak kontinenseket, veled meg ezt teszik, tök alaptalanul.


Amint tudok elmegyek ebből a szégyen országból...

2019. ápr. 30. 21:21
 15/16 anonim ***** válasza:
A Viktor üldöz téged? Vagy a Putyin? Estleg az USA elnöke? Te jó ég. Most már én is fosok.
2019. máj. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Ellentmondásokat vélek felfedezni a mondataidban. Úgy hallom ki, hogy szerinted az nem fair, hogy az illegális bevándorlók mindenfele mehetnek össze-vissza, országok határait átlépve, nem intézkednek ellenük stb. Aztán pedig azt írod, hogy "nem Viktorozol", amiből arra következtetek, hogy a jelenlegi miniszterelnök sem a kedvenced, és neki róvod fel, hogy most veled így bánnak. Utána pedig az országot szidod, és azt mondod, elmész innen. Vajon hova? Egy nyugatabbra lévő EU-s országba, ahol az illegális bevándorlók naponta megkeserítik az ottani emberek tömegeinek életét? Nem értem, hiszen az eddigiekből úgy gondolom, hogy téged ez zavarna. A hatóságok ott sem ( igazán ) intézkednek ellenük. Ezt is felróttad, szóval ismét nem értem, miért mennél.

(Persze lehet, hogy nem is azokra az országokra gondoltál, hanem egy olyanra, ahol se Viktor nincs ott, se illegális bevándorlók nincsenek. Pl.: Aruba ).

Nem akarok semmi mást kihozni az egészből, csak azt, hogy szerintem ellentmondásba keveredtél ezekkel. Legalábbis kusza.

2019. máj. 6. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!