Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telekomtól 80-90ért melyik...

Telekomtól 80-90ért melyik telót ajánljátok?

Figyelt kérdés
Telekomnál vannak kedvezményeim és szeretnék telefont venni. A felső plafon 80-90k lenne (kedvezmények nélkül) Ti mit ajánlanátok? Fő szempontok: kövezzetek meg de játékok ( pubg, fortnite, majd egyszer diablo immortal ha kijön), hosszú élettartam, ééés kb ennyi. Kamerák nem igazán érdekelnek... Amiket néztem honor 10 lite, huawei p20lite, huawei mate20 lite. Samsungokat egyáltalán nem ismerem, de mindenre nyitott vagyok

2019. máj. 1. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
41%

NE szolgáltatónál vedd nem éri meg!

Huawei egy trágya ne vedd meg a honor dettó

A samsung az már jobb teló bár 80-90 k ér nem ilyet vennék esetleg one plus vagy xiaomi de inkább ennyiér one plus :)

2019. máj. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jobban megéri szolgáltatónál nekem, mert 30.000 ft kedvezményt kapok, és van részletfizetési lehetőségem is.
2019. máj. 1. 19:23
 3/6 anonim ***** válasza:

"van részletfizetési lehetőségem is."


Aha. Kamattal.

2019. máj. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na ez az
2019. máj. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"mert 30.000 ft kedvezményt kapok"

Amit beépítenek a havidíjba.


Részletfizetés? Szinte már mindenhol adnak áruhitelt.

2019. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mate20 lite-ot ajánlom. Úgy tudom, a Telekomnál kamatmentes a részletfizetés.
2019. máj. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!