Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltatónál szeretnék...

Szolgáltatónál szeretnék készüléket váltani. Mennyi idő míg megérkezik ha még az üzletnek is meg kell rendelni?

Figyelt kérdés

Tudom, hívjam fel az üzletet/szolgáltatót, hetfőn és kedden is próbáltam de nem értem el őket, holnap újra próbálkozom. De hátha tud nekem addig is valaki segíteni.

A lényeg, hogy meglévő előfizetésre szeretnék egy p30 pro-t jégkristály színben de csak három városban van az országban:miskolc, pécs, nyíregyháza.

Személyesen akartam elmenni egy hozzám relatív közel lévő üzletükbe de úgy gondolom így felesleges utaznom. A kérdésem az lenne, hogy ha még az üzletnek is kell rendelnie(ami gondolom több időt vesz igénybe mivel nem véletlenül nincs szinte sehol) az körülbelül mennyi időt lehet? Több hét, akár hónap is? Vagy az gyorsabb lenne ha már eleve én rendelném meg házhoz?

Lehet, hogy hlye kérdés de hátha van olyan ember aki volt már hasonló helyzetben.


2019. máj. 1. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
55%

én is mindig így járok, nem tudom megvenni amit szeretnék személyesen......


én azt csináltam, hogy figyeltem a weblapot, hogy mikor elérhető abban a színben tárhellyel a telefon amit szerettem volna, ahogy szeretném

aztán megrendeltem és kihozták.

már vagy 5-6 alkalommal rendeltem így.

Annyi a különbség, hogy nem a boltban a szűkszoknyás, áttetsző blúzos csajszitól veszed át, hanem egy zseléshajú futártól, akinek a kocsijában üvölt a tucc-tucc zene.


a bolti rendeléssel valszeg - ahogy te is írtad - sokkal lasabban ér oda.

vagy nem :D

a fene tudja mikor hova szállítanak.

2019. máj. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! Ment a zöld kéz! :)
2019. máj. 3. 00:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!