Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha van egy elöfizetéses...

Ha van egy elöfizetéses szimkártyám azt bármilyen használt telefonba tudom használni?

Figyelt kérdés
Másfél honapja vettem telenornál egy telefont akciosan elöfizetéssel,két napja ellopták a telefonomat,Azonnal a kártsát tiltottam ,majd személyesen a telefon letiltást is elintéztem.Közölték ,h mivel két év hüség elöfizetésem van,(a telefon készpénzes volt nem részletfizetéses)ezért csak akkor tudok venni a telenortol násik telot ha kifizetem az 5100ft simkártya feloldást,fizetek 35000ft kötbért,valamint 6000ft-ot az uj akcios teloért.Ezt most nem tudom bevállalni,most az a kérdésem ha feloldatom 5100ft-ért az elöfizetéses sinkártyám akkor ha használt boltbol veszek egy telenoros vagy független telot azzal is tudom használni a sim kártyát vagy csak telenoros boltban tudok uj telefont venni h az elöfizetéses simet tudjam használni?köszi a választ
2019. máj. 4. 08:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Bármilyen kártyafüggetlen vagy telenoros készülékbe beteheted a kártyát.

Csak az előfizetést ne felejtsd fizetni....

2019. máj. 4. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mire kérnek ilyenkor kötbér? Az előfizetést is le akartad mondani?


"majd személyesen a telefon letiltást is elintéztem"

És ezzel garantáltad, hogy a telefonod soha többé ne kerülhessen meg. Ugyanis ritkán, de néha bebuknak körözött készülékek.

2019. máj. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Nem csak a patymagoltba
2019. máj. 4. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!