Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szolgáltató függő használt...

Szolgáltató függő használt telefon?

Figyelt kérdés
Ha az interneten vásárolok egy Telenoros mobilt, ami teljesen új, garanciában cserélték be. Én is telenoros vagyok, viszont ha később el szeretném adni, akkor én is tudom függetleníteni? Másrészt pedig, lehet valami hátulütője ennek, hogy nem én vagyok az első tulaj? Van rajta hitel, vagy ilyesmi? Mikor tilthatják le a mobilt?

2019. máj. 1. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól tudom, csak az első tulaj tudja kérelmezni a függetlenítést, esetleg meghatalmazással megoldható.


"Van rajta hitel, vagy ilyesmi? Mikor tilthatják le a mobilt?"


Ezt csak ő tudhatja, ennek utána kell járni.

2019. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Ypszilon1980 ***** válasza:
Az eladótól tudod meg, hogy van-e hitel rajta vagy egyéb gebac. Tulajdonos tuja csak függetleníttetni, te nem, max ha adásvételit írtok róla.
2019. máj. 2. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!