Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyorstöltős power bank-et és...

Gyorstöltős power bank-et és hozzá töltőfejet akarok venni. Kérhetek hozzá segítséget?

Figyelt kérdés

Redmi Note 7-em van, ami támogatja a Qualcomm Quick Charge 4-et (nem a 4+-t). Viszont 4-es töltőt, se PB-t nem találtam eddig elfogadható áron. Ezért 3.0-sakat nézek. Amiket kinéztem:


Töltőfej

[link]


Power Bank

[link]


A töltőfejjel tölteném a PB-t és a telefont is, a PB-vel értlemszerűen a telefont.


A kérdéseim:

- QC 3.0-s töltővel vagy power bank-kel tölthetek 4.0-s telefont? Úgy olvastam, hogy visszafelé kompatibilis, de ez minden kombóra érvényes? Tehát mindegy, hogy a telefon vagy a töltő újabb szabványú, a régebbi szabvány szerint fog tölteni?

- a linkelt Blitzwolf fej biztosan QC-kompatibilis úgy is, hogy nincs benne a Quacomm listájában? ( [link]


Köszönöm!



2019. máj. 4. 16:27
 1/1 anonim ***** válasza:
Mind a kettő megfelelő választás.
2019. máj. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!