Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei telefonnál mi ez a...

Huawei telefonnál mi ez a varázspálca, ami néha előjön?

Figyelt kérdés
Néha mikor lehúznám az állapotsávot, előjön egy varázspálca, ami csíkot húz maga után. Ez mire jó? És egyáltalán hogy jön elő? Elég random történik, még nem jöttem rá hogyan.

2019. máj. 5. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen telefonom van, de nem láttam még ilyet. Milyen típus?
2019. máj. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
P20, de régebben a P8 is csinált ilyet. Neten nem találtam róla infót.
2019. máj. 5. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha legközelebb előjön, csinálj róla egy képernyőképet. Nekem is Huawei van, de így hirtelen csak az intelligens képernyőkép az ami beugrik, amikor koppintással ki tudsz jelölni egy adott részt a képen amiből képet csinál. Bár ez nekem csak sima csillogó vonal, nincs hozzá varázspálca, illetve nem tudom, hogy P8-nál elérhető volt-e már ez a funkció.
2019. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hasonlót már láttam a telefonomon. Ugyanolyan van, volt nekem is. Nálam nem varázspálca. Akkor volt ha leesett vagy haldoklott a telefonom.
2019. máj. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!