Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki ismer olyan fafaragót...

Valaki ismer olyan fafaragót vagy szakembert aki faragna nekem Harry Potteres varázspálcát?

Figyelt kérdés
A filmből szedett valósághű másolatot szeretnék készíttetni, tudna nekem valaki ebben segíteni akár egy telefonszámmal üzletnévvel bármivel? Előre is köszönöm

2019. jan. 26. 18:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenről nem tudok, viszont ha nem sürgős külföldi netes oldalakról pl Wish, Ebay lehet rendelni. Meg szerintem magyar oldalakról is, ahol drágabbak, de hamar megjönnek, viszont ilyenhez sajnos nem tudok konkrét honlap címet, csak azt, hogy létezik. Sok sikert :)
2019. jan. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb ha rendelsz a neten.
2019. jan. 27. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
2019. jan. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem vagyok fogyatékos, én is néztem a neten eleget, de akármekkora rajongó is vagyok nem fogok 12.000 Ft fizetni egy általában műanyag pálcáért.
2019. jan. 27. 21:17
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Ugye tudod,hogyha valaki a két kezével kifaragja neked,az alsó hangon dupla, de inkább többször 12ezer forintba fog kerulni
2019. febr. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Faragva sokkal drágább, mert ilyenkor nem a fát fizeted meg, hanem az ember precíz munkáját és idejét, amit beleölt. El sem tudom képzelni, hogy olcsóbb legyen, mint egy tömeggyártott bolti, amik közt amúgy vannak nagyon jók és minőségiek is.
2019. febr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Règi a kèrdés de az etsy tele van ilyen ajánlatokkal. Ha nem sürgős (bàr 1 èv alatt gondolom megoldódott a dolog) akkor alapanyag+postaköltsèg áron megcsinàlom neked, akár àltalad vàlasztott fàból.
2019. dec. 31. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!