Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone Xs vagy Huawei p30 pro?

AmberWagner96 kérdése:

Iphone Xs vagy Huawei p30 pro?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Szeretném a véleményeteket kérni ki melyik telefont választaná ha tehetné? És miért pont azt?

Telefon csere előtt vagyok de nem tudom melyik lenne jobb. Köszi a véleményeket.!:)


2019. máj. 5. 15:27
 1/6 anonim ***** válasza:
26%
Iphone xs. Évekig lesz rá frissítés, nem lassul be 1-1,5 év után, és ha megunod, eladod, akkor is jól kapsz érte.
2019. máj. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván van érv mindkét mobil mellett, viszont ezt a hatalmas, orbitális fa**ságot, hogy ami nem iPhone, az belassul 1 év alatt, ez még mindig él? Felejtsük már el, mert csak kinevetteti az ember vele magát. Már az újabb IOS-re sem lehet azt mondani, hogy stabil, mert nem az. Konkrétan az X megjelenésével az IOS 11 olyan szinten bugos, instabil volt, hogy kár megemlíteni is, és bár a 12 jóval stabilabb, de közel nem annyira, mint jó pár éve.

Miért? Mert elkezdtek olyan fícsőröket belerakni, amik már évekkel ezelőtt androidon megtalálható, használgató volt.


Régen sem voltam soha Apple fan, de akkor még volt varázsa a mobiljaiknak, most már a szemember semmi.

2019. máj. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2019. máj. 5. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

“Szeretném a véleményeteket kérni ki melyik telefont választaná ha tehetné?”


Egyiket sem, megvárnám a szeptembert/októbert akkor jönnek az új iphoneok és a mate széria.

2019. máj. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Inkább a sima P30. Az van kb. egy méretben az Xs-sel, és ugyanolyan gyors mint a Pro, szintén OLED kijelzős, viszont árban sokkal olcsóbb. Az iPhone XS-nél meg pláne. Gördülékenységben és hétköznapi használati sebességben szerintem eddig nem volt párja az iPhone-nak, de most a P30 azt kell mondjam, lepipálja.
2019. máj. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iPhone

mert vettem már zenéket itunesen filmeket, alkalmazást telefonra

szóval nem akarom veszni hagyni

plusz nekem kényelmesebb az ios mint az android

nekem nem számít a nyers adat hogy pontszámba melyik a jobb

lényeg h ios legyen

2019. máj. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!