Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG V30-ról vélemény? Mi a jó...

LG V30-ról vélemény? Mi a jó és mi a rossz benne?

Figyelt kérdés
Telefont szeretnék venni, de nem találtam olyan videót ahol rosszat is mondanának róla. Tudni szeretném az előnyeit és a hátrányait egyaránt.

2019. máj. 5. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A gyári LG szoftver, illetve a szoftverfrissítés-támogatás a legrosszabb, és ez így most globálisan igaz az összes LG mobilra.

Én csak kizárólag akkor venném meg, ha nagyon jó áron juthatnék hozzá.

2019. máj. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Olvasd el a Mobilaréna tesztjét, ott mindig minden telefonról leírják a jó és a rossz tulajdonságokat is! Első benyomások külsőre, részletes specifikáció, kamerateszt, multimédia, pozitívumok kontra negatívumok, összegzés - mindent!
2019. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Semmit nem érnek a másfél éves tesztek, itt a valós, felhasználói tapasztalatok, élmény a kérdés. Sok mobil csak javul, (legalábbis csúcskategóriában kifejezetten elvárás volna) de ahogy említettem, az LG a legrosszabb ilyen téren, mostanában jelentek is meg cikkek, hogy mennyire telibe sz**ják a vásárlóikat, és rengeteg késéssel tolják ki a !!csúcskategóriás!! mobiljaikra a frissítéseket.
2019. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha zenére kell, ne keress mást. Ha használható telefont akarsz, vegyél bármit, csak ne ezt.


Egy V20 tulaj

2019. máj. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#1,3-as vagyok:


Ja igen, multimédiában valóban kiemelkedő mobilokat gyártanak, de így ennyi a pozitívum.

2019. máj. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!