Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Adott már valakinek csere...

Adott már valakinek csere telefont a szakszervíz? Bevittem a telómat és kaptam egy nagyon szart. Egy papírt aláírattak, hogy átvettem vagy mi, de azt nem néztem meg, hogy mennyire működőképes. Ezt ugye akkor se fogják ellenőrizni mikor visszaviszem?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Én is kaptam, bevittem a prada II-met, és egy ezer éves telefont kaptam helyette.. -..-
2010. júl. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 bp1985 ***** válasza:

Szia!


Igen, adtak. Azon a papíron az van, hogy mit adnak mellé. De töltőn, meg akksin kívül semmit nem szoktak. Amúgy meg neked is elmondom, hogy a leadott készülék 70%-áig adhatnak ki cseretelefont. Nem várhatod el, hogy egy ugyanolyan telefont kapj, amit leadsz.

2010. júl. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nemis azt várom el.

A kérdésem az lenne, hogy ellenőrzik e a cseretelefont mikor visszaviszem?

2010. júl. 6. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a hátulján az IMEI-t nézik meg.
2013. jan. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!