Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung telefonja sok mindenki...

Samsung telefonja sok mindenkinek van?

Figyelt kérdés
Azt mondják ritka embernek van samsung mert nem jók.

2019. máj. 8. 20:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Páromnak, barátnőmnek, szüleimnek samsungja van.
2019. máj. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem S5öm volt aztán leváltottam 4 év múlva A6+ra.
2019. máj. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem is Samsung van, eddig a 4. (3 okostelefon, 1 "buta"). Olyan szinten szerettem meg a kezelőfelületet meg úgy az egész telefont, hogy nem hinném, hogy lesz más telefonom Samsung-on kívül (márkaszervizzel is csak pozitív véleményem van). És sok olyan embert ismerek, aki Samut használ. Szóval szerintem ez a "nem jó" nem igaz. Vannak, akik a Huawei-t szeretik, vannak, akik iPhone pártiak és vannak olyanok, akik a Samsung-ot szeretik. Az "Azt mondják ritka embernek van Samsung" mondatot viszont nem tudom értelmezni...
2019. máj. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem, barátnőmnek, szüleimnek, egyik nagyszülőmnek mind Samu van.

Teljesen jók.

2019. máj. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Eddig eemmi baj vele, csak nayon vékony, A50, a multhéten vettem és teljesen ugyanaz kinézetre mint a Huawey 30, az is tök úgy néz ki mint az a50.


Egy valami nem tetszik benne, ha megmozdítom már akkor kivilágít a kijelző,gondolom van benne vmi érzékelő, de jó lenne ha be lehetne állitani, hogy azt az érzékelőt kikapcsolni és oldslt,ha megnyomom akkor világitson ki.

2019. máj. 8. 20:52
 6/9 Alex Fly ***** válasza:
Elég sokan használnak Samsungot. Hogy nem jók, az nézőpont kérdése: a csúcskészülékeik kiválóak, de egy szint alatt nem érdemes Samsungot venni. Viszont minden kategóriában megtalálható, ráadásul a szolgáltatókkal is szerződésben állnak, így az ismertség mellett ez is növeli a részesedésüket. A készülékeikhez akár a sarki fűszeresnél is hozzájuthatsz, szóval nem véletlen, hogy jelenleg a legelterjedtebb gyártó...
2019. máj. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
60%
Nekem nem. Én inkább Xiaomi-t vettem és meg vagyok vele elégedve.
2019. máj. 9. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nekem Samsungom volt semmi bajom nem volt vele csak elég elavult lett. Ezért váltottam, most már nekem is Xiaomi van :D
2019. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A családban kettő is van (A5 2017 ill. A8 2018). Nincs rájuk panasz, bírják a strapát. Nekem viszont Meizu-m van, amivel nem vagyok ugyan maximálisan elégedett, de az árát tekintve jó.
2019. máj. 24. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!