Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok

A kérdés
levi32641 nevű felhasználó kérdése:

IPhone 7 vagy Samsung Galaxy s8?

Sziasztok, telefonvásárlás előtt állok, de nem tudom hogy melyik mellett döntsek. Több videót is néztem róla, az egyikben az iPhone 7-et dicsérték, egy másikba pedig fordítva. Szóval ti melyik telefont ajánlanátok nekem?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iPhone, Galaxy, Samsung, Apple, telefon, telefonvásárlás, okostelefon

máj. 9. 18:31  Privát üzenet  

A válaszok

Egy iPhone felhasználó azt ajánlja majd, egy Samsung-os meg azt.

Viszont akik szidják a Samsung-ot, azok általában 8 éve használtak androidos telefont, amikor még csúcsnak számított egy Galaxy S1 is. Szóval a véleményükre nem érdemes adni, mert az már elavult vélemény lesz.

Én használtam mindkét márka csúcstelefonját 2 éve, de az iPhone-tól a hideg is kirázott, pár hónap múlva meg is szabadultam tőle, a Samsung mellett döntöttem. Azóta már megint váltottam és S8-at használok azóta is, de amíg tönkre nem megy, addig biztos nem váltok, mert nagyon bejött.

Magad döntsd el, amelyik rendszere jobban tetszik. Ugorj be egy mediamarkt-ba és nézd meg őket személyesen.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont máj. 9. 18:40 Privát üzenet
Inkább i7 mert S8 már megkapta az utolsó nagyfrissítését.

A válaszíró 38%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont máj. 9. 19:41 Privát üzenet

iPhone 7, mert orrba-szájba kapja addig a frissítéseket, amíg szoftveresen lelassítják, hogy aztán rákényszerülj az újabb iPhone megvételére? Szóval ennyi jött le az embereknek, ez alapján döntenek, hogy ez milyen jó dolog? :D

Inkább ne kapjak frissítést, de legalább nem lassítják le szándékosan a profit miatt.

Még az Apple is elismerte, hogy szándékosan lassították le az iPhone 6-okat. Ez megfog történni az i7-el is hamar.

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont máj. 9. 20:10 Privát üzenet
#3 azt elfelejtetted hozzátenni, hogy a lassítást aztán egy frissítéssel megoldották és a következő főverzió még gyorsított is a régi telefonokon.

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont máj. 9. 20:16 Privát üzenet

Soha nem tudom megérteni hogy miért olyan nagyon fontosak ezek a frissítések, ha egyszer a telefont teljesíti azt amiért megvásároltad akkor ott nincs szükség frissítésre, nekem Samsug galaxy s7 edgem van amit mar 2 éve használok úgy hogy egyszer sem kellet újra rakni az androidot sőt alig indítottam újra magát a telefont és semmilyen motivációm nincs arra hogy lecseréljem egy újra ugyanolyan jól működik, pedig nem kímélem

A kérdésre válaszolva ezeknél az újabb telefonoknál csakis egy különbség van, az pedig a platform ha te otthon apple számítógépet, eszközöket használsz akkor nyilván iphonet is fogsz vásárolni hiszen ezek kompatibilisek egymással, ha ez nem igaz rad és csak a mobilod lenne Apple akkor feleslegesnek tartom mert csak a szenvedés van vele mert nem lesz kompatibilis a pl a számítógépeddel illetve lehet trükközni de MINEK?

Ezt csakis neked kell eldöntened hogy mire akarod használni, mi nem tudjuk hogy neked mi a fontosabb, mert szinte ugyanazt ,,tudja" mind a két telefont csak lehet hogy az apple máshogy pl a samsung és az apple is nagyszerű képeket csinál csak mind a két telefon máshogy készít jó képeket és a te döntésed hogy melyik tetszik jobban

A válasz 44%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont máj. 10. 11:23 Privát üzenet

iPhone 7 tulaj vagyok és merem ajánlani a készüléket

mert amit tudnia kell azt tudja , meg amikre az emberek használják.

haver s8 at használ és szeretem nyomkodni

oled kijelző nagyno szép. edge funció lényegét nem értem és haszontalanak tartom mint iphonon a 3d touchot

ezért számomra a lekerekített kijelző nem kényelmes. Jól nézki de nekem nem kényelmes

kamerája túl szaturáltabb az iphonál de viszont ha ráközelítesz egy képre akkor azért szebb a kamera képe.de alapjáraton nem mondod meg a különbséget.

Én androidra nem tudnék visszaszokni ezért maradok iphonenál és nyilván azt ajánlom

itt tényleg azon van a lényg h androidot vagy ios t akarsz használni

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont máj. 11. 16:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Samsung Galaxy A3 20017es nem reagál semmire! Vírust kapott? Töltőre teszem és semmi! Mit gondoltok?
Samsung Galaxy S7 Edge még megkapja a frissítéseket? Vagy akár megkapja a frissítéseket? Vagy inkább már az S8 éri meg? Vagy az sem?
Samsung Galaxy A70re kell üvegfólia, vagy alapból raknak rá valami spécit az ujjlenyomat olvasó miatt?
Szerintetek melyik telefon lenne a jobb választás?
A samsung galaxy A50 - es az okostelefon vagy csak sima érintős?
Samsung Galaxy A50 telefonhoz milyen oldalról tudnék szilikon tokot rendelni?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Mobiltelefonok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!