Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 7 vagy Samsung Galaxy s8?

Levi32641 kérdése:

IPhone 7 vagy Samsung Galaxy s8?

Figyelt kérdés
Sziasztok, telefonvásárlás előtt állok, de nem tudom hogy melyik mellett döntsek. Több videót is néztem róla, az egyikben az iPhone 7-et dicsérték, egy másikba pedig fordítva. Szóval ti melyik telefont ajánlanátok nekem?

2019. máj. 9. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Egy iPhone felhasználó azt ajánlja majd, egy Samsung-os meg azt.

Viszont akik szidják a Samsung-ot, azok általában 8 éve használtak androidos telefont, amikor még csúcsnak számított egy Galaxy S1 is. Szóval a véleményükre nem érdemes adni, mert az már elavult vélemény lesz.


Én használtam mindkét márka csúcstelefonját 2 éve, de az iPhone-tól a hideg is kirázott, pár hónap múlva meg is szabadultam tőle, a Samsung mellett döntöttem. Azóta már megint váltottam és S8-at használok azóta is, de amíg tönkre nem megy, addig biztos nem váltok, mert nagyon bejött.


Magad döntsd el, amelyik rendszere jobban tetszik. Ugorj be egy mediamarkt-ba és nézd meg őket személyesen.

2019. máj. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Inkább i7 mert S8 már megkapta az utolsó nagyfrissítését.
2019. máj. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
39%

iPhone 7, mert orrba-szájba kapja addig a frissítéseket, amíg szoftveresen lelassítják, hogy aztán rákényszerülj az újabb iPhone megvételére? Szóval ennyi jött le az embereknek, ez alapján döntenek, hogy ez milyen jó dolog? :D

Inkább ne kapjak frissítést, de legalább nem lassítják le szándékosan a profit miatt.

Még az Apple is elismerte, hogy szándékosan lassították le az iPhone 6-okat. Ez megfog történni az i7-el is hamar.

2019. máj. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#3 azt elfelejtetted hozzátenni, hogy a lassítást aztán egy frissítéssel megoldották és a következő főverzió még gyorsított is a régi telefonokon.
2019. máj. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
39%

Soha nem tudom megérteni hogy miért olyan nagyon fontosak ezek a frissítések, ha egyszer a telefont teljesíti azt amiért megvásároltad akkor ott nincs szükség frissítésre, nekem Samsug galaxy s7 edgem van amit mar 2 éve használok úgy hogy egyszer sem kellet újra rakni az androidot sőt alig indítottam újra magát a telefont és semmilyen motivációm nincs arra hogy lecseréljem egy újra ugyanolyan jól működik, pedig nem kímélem

A kérdésre válaszolva ezeknél az újabb telefonoknál csakis egy különbség van, az pedig a platform ha te otthon apple számítógépet, eszközöket használsz akkor nyilván iphonet is fogsz vásárolni hiszen ezek kompatibilisek egymással, ha ez nem igaz rad és csak a mobilod lenne Apple akkor feleslegesnek tartom mert csak a szenvedés van vele mert nem lesz kompatibilis a pl a számítógépeddel illetve lehet trükközni de MINEK?

Ezt csakis neked kell eldöntened hogy mire akarod használni, mi nem tudjuk hogy neked mi a fontosabb, mert szinte ugyanazt ,,tudja" mind a két telefont csak lehet hogy az apple máshogy pl a samsung és az apple is nagyszerű képeket csinál csak mind a két telefon máshogy készít jó képeket és a te döntésed hogy melyik tetszik jobban

2019. máj. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

iPhone 7 tulaj vagyok és merem ajánlani a készüléket

mert amit tudnia kell azt tudja , meg amikre az emberek használják.

haver s8 at használ és szeretem nyomkodni

oled kijelző nagyno szép. edge funció lényegét nem értem és haszontalanak tartom mint iphonon a 3d touchot

ezért számomra a lekerekített kijelző nem kényelmes. Jól nézki de nekem nem kényelmes

kamerája túl szaturáltabb az iphonál de viszont ha ráközelítesz egy képre akkor azért szebb a kamera képe.de alapjáraton nem mondod meg a különbséget.

Én androidra nem tudnék visszaszokni ezért maradok iphonenál és nyilván azt ajánlom

itt tényleg azon van a lényg h androidot vagy ios t akarsz használni

2019. máj. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!