Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyik telefon...

Szerintetek melyik telefon lenne a jobb választás?

Figyelt kérdés

Úgy alakult, hogy a jelenlegi telefonom kezdi megadni magát ezért muszáj leszek venni hamarosan egy másikat. Gondolkoztam, hogy milyen telefont vegyek és végül úgy döntöttem, ha már veszek akkor az jó legyen.

A kiszemeltjeim a Samsung Galaxy S10, S10+ illetve a Huawei P30 Pro.

Elolvastam a leírásaikat meg össze is hasonlítottam őket egymással és olyan nagy különbséget - laikusként - nem látok köztük. Ár, RAM, kijelző, akkukapacitás ezek egyértelműek a kamera szempontjából csak a MP amit értek a kamera vagy processzor típusa az nem igazán mond semmit.

Amire leginkább használnám: telefonálás, sms küldés, internet (munka/szórakozás), meg néha kikapcsolódásképpen (játék, fényképezés, zenehallgatás).


Valami jó tanács, esetleg aki ezekből valamelyiket használja mi a véleménye?


Jelenleg egy Samsung Galaxy S6-om van, 6,5 évig bírta így nincs semmi problémám sem a Samsunggal sem az S szériával, a Huawei csak úgy felmerült bennem lehetőségként, mert a P30 Pro-t valahol félúton érzem az S10 és S10+ között.


Köszi



2019. máj. 9. 09:25
 1/2 Thispain ***** válasza:
100%
Ezekre a dolgokra még egy rosszabb telefon is képes. Válaszd azt, amelyiknek a legjobb a kamerája.
2019. máj. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha akarsz valamennyit spórolni akkor 140 ért xiaomi mi 9t pro exlusive a te felhasználási körödet kisújból kirázza és nagyon fasNántos külseje van.
2019. nov. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!