Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Létezik ilyen telefon?

Létezik ilyen telefon?

Figyelt kérdés

Olyat keresek amin van play áruház, és nagy az eszköz tárhelye.

Mellékesen még az se lenne baj, ha a letöltött alkalmazásokat/fájlokat egyből az sd-kártyára tölthetném le (ja, és teljes egészében); meg a hangerő is mondjuk úgy 30 fokozatból állna, de ez már tényleg csak a "cseresznye a hab tetején".

Ja, meg azon is gondolkodtam, h a képernyőt jó lenne beállítani h a zene lejátszása közben a háttérkép, vagy a zene képe legyen-e ott.

Ömh, ja, szóval ez lenne az álomtelóm; szóljatok, ha vki megtalálja :)



#telefon #csúcsszuper kellene
2019. máj. 11. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagy belső memóriás telefon kell, vannak olyan alkalmazások amiket sehogy se lehet átpakolni m SDre. Ehhez a fához kicsi lesz ez a fejsze :)
2019. máj. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kizárt..android alapból nem engedi SD- re itt már meg is bukott a történet..Amúgy meg ott van a Huawei P30pro 256gb -os tárhellyel is lehet kapni.
2019. máj. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

SD kártya helyett, nagyobb belső memória

Több telefonnál van ilyen:

[link]

[link]

[link]

Remélem tudtam segíteni! ;)

2019. máj. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

SD-kártyára csak a fájlokat lehet tenni, az alkalmazásokat kizárólag a telefon saját belső memóriájában tudod tárolni! Illetve tv és hifi okés, de telefonban hol hallottál eddig 30 fokozatban állítható hangerő-szabályzóról? Álomnak nem rossz! Mellékesen a P30 Pro-ba nem SD-kártyát lehet tenni, hanem NM-kártyát (Nano Memory), ami a Huawei saját fejlesztése! Persze attól is függ, mennyi pénzed van rá! Nagy tárhely + nagy bővítés, ebben a Samsung Galaxy S10 a rekorder, vagy még Samsung Galaxy A70, illetve a már említett Huawei P30 Pro!

A zene képét nem tudom, hogyan lehetne beállítani, de a háttérképet bármelyik telefonon, mivel a saját gyári zenelejátszójuk a háttérben is tud "futni", és a Play áruház megléte is alap minden Androidos-telefonon, mivel az az Android saját áruháza!

Látszik, hogy nem sokat tudsz egyes alapdolgokról!

2019. máj. 13. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Létezik.

"Olyat keresek amin van play áruház" -kb mindegyik androidoson

"az se lenne baj, ha a letöltött alkalmazásokat/fájlokat egyből az sd-kártyára tölthetném le" - te itt most nem a letöltést hanem a rátelepítést akartad kérdezni szerintem. Igen ezt is lehet, ne hidd el amit a többi válaszoló írt, ez nem a telefontól hanem az sd kártyától függ. Olyat vegyél amire van olyan írva, hogy A1. Az direkt arra van kitalálva.

"a hangerő is mondjuk úgy 30 fokozatból állna" -Minek? Ha az x-hangerőt 100 fele osztod vagy 30 felé akkor se lesz hangosabb maxon. Mindegy ezt passzolom

"képernyőt jó lenne beállítani h a zene lejátszása közben a háttérkép, vagy a zene képe legyen-e ott"-Ez megint nem a telefontól függ, van vagy 600 féle zenelejátszó program androidra, keresd meg amelyik neked megfelel és azt telepítsd.


Konklúzió: Vegyél egy jó xiaomi vagy meizu telefont (árat nem írtál így nem tudok konkrét modellt mondani), tegyél bele A1 jelzésű sd kártyát. Tölts le zenelejátszót. Kész az álomtelód

2019. máj. 16. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ez sokat segített!

am árban lehetőleg ötven köré gondoltamtam, de százezer fölé már tuti nem mennék; az meg véletlenül kihagytam az egészből, h olyat keresek, ami beférne a zsebembe (öö, és a hangerő fokozatát meg csak azért mondtam, mert régen volt egy microsoftom, amiben az tetszett)

2019. máj. 30. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!